Eesti uudised

Homme algavad Tallinna Tudengipäevad 

Toimetas Nataly Koppel, 18. september 2011 15:55
Foto: Toomas Huik (Postimees)
Homsest kuni neljapäevani toimuvad taaskord Tallinna Tudengipäevad, mille raames on oodata öölaulupidu, moešõud, töötubasid, spordivõistlusi, kinoõhtuid ja palju muud põnevat.

Päevad algavad homse avaparaadiga. Raekoja platsil kuulutatakse Tudengipäevad avatuks ning sealt liiguvad üliõpilased edasi Vabaduse Väljakule, kus algab Tudengipäevade suurüritus Isamaaline Öölaulupidu, kus eeslauljateks on hulk superstaare: Ott Lepland, Teele Viira, Rosanna Lints, Mihkel Ratt jpt.

Uus üritustesari on tänavu Fashion Kick-Off, mille käigus toimuval seminaril paljastavad moe- ja meelelahtusmaailma telgitaguseid Rootsis omanimelist moe- ja tantsukooli juhtiv Marika Hanson ja Taani moekoolis õppiv Merit Ridaste. Lisaks seminarile toimuvad ka moeturg ja -šõu.

Uute sündmustena on sel aastal avatud ka jalgrataste parandamise töötuba, kus on võimalik enda kaherattalisele sõbra eest hoolitseda ja uusi osi hankida ning Päästeameti infotelk, kus õpetatakse, kuidas igaüks saab enda ohutust tagada ja kuidas peaks ohuolukorras käituma.

Samuti on programmis traditsiooniline Tudengimehe valimine, fotojaht, öökino ja mitmeid spordivõistlusi ning õpitubasid.

Täpse programmi leiab Tallinna Tudengipäevade kodulehelt http://www.tudengipaevad.ee/

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee