Uudised

Politseil uued tippjuhid  

6. juuni 1997 00:00

MEELIS HIIOB

Eile nimetas siseminister ametisse uued politseijuhid, peadirektori asetäitjaks sai Raivo Sepa, kel Viljandi politseiprefektuuri juhtides oli väidetavalt suuri segadusi rahaasjades.

Siseminister Robert Lepikson määras eile ametisse uued politseijuhid. Politseiameti peadirektori esimeseks asetäitjaks sai senine kaitsepolitsei asedirektor Mati Erik, kes asub kureerima keskkriminaalpolitseid ja keskuurimisbürood. Mati Erik on saanud Tartu Ülikoolis juristidiplomi ja töötab kaitsepoltiseis alates 1993. aastast, kus ta tõusis inspektori kohalt peadirektori asetäitjaks. Erikust võib lähiajal saada ka uus politsei peadirektor.

Peadirektori asetäitjaks sai seinine Viljandi politseiprefekt Raivo Sepa, kel mulkide politseile uue peamaja ehitamisel olevat riigi- ja oma rahakott lootusetult segi läinud. Eile õhtul ei suudetud aga meenutada, kas tema tegevuses midagi kriminaalset oli, või oli tegu järjekordse ametkondliku lohakusega. Raivo Sepa on endine Tartu aseprokurör.

Sõnimlehe mõne nädala tagune ennustas, et Harju politseiprefektiks saab senine politseisekretär Jüri Urm läks täide, siseminieter Lepikson määras ta sellele ametikohale eile. Jüri Urm alustas korrakaitsjana Võru miilitsas.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee