Elu

Laulupealinna otsivad Teele Viira ja Marten Kuningas (34)

Kais Allkivi, 18. august 2011, 06:58
Teele Viira 
"Otse-eetri kogemus on kahtlemata pisut hirmutav, kuid juba superstaarišõu ajal jälgisin kõrvalt saatejuhte Evelin Pange ja Hele Kõrvet – eks üht-teist on kõrva taha pandud," ei pabista lauljatar Teele Viira kuigivõrd oma saatejuhidebüüdi pärast TV3 uues televõistluses "Laulupealinn".

"Kuna esineda ja suhelda mulle meeldib, siis usun, et saan hakkama," on Teele optimistlik. Siiski tunnistab ta, et poleks pakkumist nii kindlal meelel vastu võtnud, kui poleks teadnud, et kaassaatejuhiks saab Marten Kuningas: "Tean teda hästi. Hiljuti käisime koos koguni ühel muusikafestivalil (Taanis Roskilde rokifestivalil – K. A.). Ta on väga hea kaaslane ja usun, et toetame teineteist ka eetris."

Teelet ja Martenit ühendab seegi, et mõlemad on tuntust kogunud telekonkursi "Eesti otsib superstaari" finaalist – Marten kolmandal ja Teele neljandal hooajal.

Samal teemal

Hiiumaa eest võistleb Ott Lepland

"Soovisime, et "Laulupealinna" saatejuhtidest kumaks nooruslikku särtsu ja et nad oleksid ka laulmisega sina peal," põhjendab valikut TV3 tegevjuht Priit Leito. Ajakirjandusharidusega Martenil on saatejuhikogemus juba olemas möödunud telehooajast, ETV2 muusikasaatest "Eesti TOP 7".

"Laulupealinn" on pühapäeviti eetris kolmel sügiskuul, septembrist novembrini. Sarjas esindab oma kodupaika seitse tuntud lauljat, kes otsivad endale erineva teemaga voorudeks sobivaid laulupartnereid. Professionaalsed lauljad püsivad saatejagude vältel samad, nende meeskonnad vahetuvad aga nädalast nädalasse. Millised kohad edasi pääsevad ning konkurentsist pudenevad, otsustavad televaatajad ja kohtunikud.

Laulupealinna tiitliga kaasneb 20 000 eurot võidupaiga heategevusele. Saate idee on produtsent Kaupo Karelsoni väitel täiesti kodumaine.

Õhtulehele teadaolevalt on üks saate tähtvõistlejaist Ott Lepland. Ehkki superstaarisaate kolmanda hooaja võidumees sündis Tallinnas, esindavat laulja Hiiumaad, kus ta vanaema juures lapsepõlvesuvesid veetis. Alles juulis ütles Ott Buduaarile, et kõigist Eestimaa paikadest on just Hiiumaal tema jaoks kõige erilisem tähendus.

TV3 Oti osalust kinnitama ei tõtta, ent ei lükka seda ka ümber. Laulja endaga ei õnnestunud ühendust saada. Viimasele Kroonikale kinnitas Ott: "Sügis tuleb mul kiiremast kiirem, olen tõepoolest ennast ühele suurele teleasjale ära lubanud." Ta lisas, et tegu pole Kanal 2 tantsusaatega.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee