Uudised

Rock Summeri peaesineja tõlgendab Metallicat  

4. juuni 1997, 00:00

Tänavuse Rock Summeri viimane peaesineja on neljal tšellol maailma kuulsaima heavy-metalbändi loomingut esitav Soome punt Apocalyptica.

Summeri esialgu väljahüütud tõmbenumbritest jäi lõpuks püsima vaid tõusev Rootsi popbänd The Cardigans, kelle mullust, kriitikute ülistatud albumit "The First Band On The Moon" on maailmas müüdud juba üle miljoni.

Summerit korraldava Jüri Makarovi sekretär kinnitas, et hoolimata paljude artistide, viimastena Alice Cooperi ja Faithlessi loobumisest Rock Summer siiski kindlasti toimub.

Rock Summeri esimesel päeval 12. juunil esinevad kaks välismaist bändi: Kvartal Venemaalt ja Lemonator Soomest. Eesti bände astub üles kümme tükki, kellest tuntuimad on Must Q ja Sulliwan Unplugged.

Teise päeva tõmbenumbriks uuema muusika huvilistele on Walesi indie-rockpunt Super Furry Animals, kes külastab regulaarselt Briti trendikamate muusikaväljaannete nagu Melody Maker ja New Musical Express esikaani.

Rahvusliku leinapäeva, 14. juuni tippesinejad on Cardigans ja Inglice technoansambel Apollo 440. Tuntumatest eesti esinejatest astub üles Tõnis Mägi.

Rock Summeri viimase päeva esinejad on Biohazard USA-st ja eelmainitud Apocalyptica, samuti hitiga "How Bizarre" kuulsust kogunud Uus-Meremaa punt OMC. Alternatiivmuusika fännide südameid rõõmustab tantsu ja rockmuusikat segav Soome grupp Waltari.

Kokku esineb Summeril 63 bändi ja artisti. Neljapäevapilet maksab 600 krooni, ühepäevapääse 150 krooni.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee