Eesti uudised

Eesti tüdruk võitis keskkonnaolümpiaadil pronksmedali  

Toimetas Nataly Koppel, 24. mai 2011, 14:56
Hugo Treffneri Gümnaasium Sille Annuk (Postimees)
Eelmisel nädalal toimunud rahvusvahelisel keskkonnaalaste projektide olümpiaadil INEPO saavutas Kristiina Kurg pronksmedali.

Hugo Treffneri Gümnaasiumi abiturient esindas Eestit oma uurimistööga „Teepakkide lagunemine loodulikku keskkonda jäljendavas mudelsüsteemis", seisab Tartu keskkonnahariduse keskuse koduleheküljel.

INEPO (International Environmental Project Olympiad) on rahvusvaheline keskkonnaalaste projektide olümpiaad, mis toimus 18.-21. mail Türgis, Istanbulis tänavu juba 19. korda.

Olümpiaadil osalevad 13-19-aastased õpilased oma keskkonnaalaste uurimisprojektidega. Olümpiaad toob üle maailma kokku erinevatesse rahvustesse ja religioonidesse kuuluvad noored Brasiiliast Indoneesiani. Sellel aastal oli osalejaid kokku 118, esindatud oli 48 riiki.

Eestit esindasid Türgis Anni Männil Paide Ühisgümnaasiumist tööga „Paide linna edelaosa puisniidu taimestik ja selle muutused" ning Kristiina Kurg Hugo Treffneri Gümnaasiumist tööga „Teepakkide lagunemine loodulikku keskkonda jäljendavas mudelsüsteemis".

Eesti esindus valiti välja üle-eestilisel õpilaste keskkonnaalaste uurimistööde konkursil 29. märtsil.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee