eurovision

Nõia-Ints: Getter saab kindlasti edasi

"Selgeltnägijate tuleproovist" tuntud Indrek Leibur ehk Nõia-Ints tunnistab, et tähtede seisu ta küll ei tea, kuid on täiesti kindel, et Getter pääseb lauluvõistluse finaali. "Tal on hea hääl," põhjendab Indrek. Ehkki ta esikoha saamist ei usu, on tal finaali tulemuste kohta oma arvamus: "Finaalis läheb ka hästi – ma usun, et Eesti jõuab kindlasti kahekümne sekka."

Edda Paukson: põrumise võib tuua vale värvi kleit

"See kleit ei sobi talle, see pole tema värv! See võtab temalt kõik sära ära. Teles paistab tema kleit lillakas ja lilla on mure värv. Igal inimesel on oma värv. Getter on ise päikeseline tüdruk oma pruunide silmade ja mustade juustega – sellele tüdrukule sobib kollane, päikesesära," räägib astroloog Edda Paukson, et Getteri edasipääsuvõimalused võib rikkuda valesti valitud kleidivärv. "Võib, oojaa, täiesti oluliselt võib!"

Planeetide seis on Pauksoni sõnul Veevalaja märgis sündinud Getteril aga nii ja naa. "Kõige roosilisem aeg tema jaoks ei ole. Ta on võib-olla natuke närvilisem kui tavaliselt. Ja ärgu ta väga tugevasti enne söögu, sest see on selline päev, mis võib anda väikesi kõhuhädasid." Siiski ennustab Paukson, et Getter pääseb finaali. "Ja kui ei saa, siis ma olen 70 protsenti kindel, et selle asja rikkus ära vale värvi kleit."

Hannes Vanaküla: Getter pääseb esiviisikusse

Maag Hannes Vanaküla ennustab Getterile poolfinaalis suurt edu. "Ühiskonnal on oma mõtlemine ja oma struktuur. Ütleme nii, et selle laulu pealkiri haakub ühiskondliku mudeliga. Ja kuna ta sellega haakub, siis on tal lootus päris hästi tõusta. Prognoosin päris head kohta, niimoodi sinna viie hulka."

Enda sõnul pole Hannes klassikaline maag, vaid sarnaneb pigem natuke psühholoogiga. "Psühholoogia ei olegi ju muud kui vaimsuse ja inimese alateadvuse uurimine, prognoosimine ja kõik see. Ja mina vaatan maailma mudelite järgi. Inimestel on käitumismudelid ja inimesed teevad alateadlikult valikuid. Ja selles laulus on teatud õiged (kui nalja visata, siis poliitiliselt korrektsed) lõigud. Ja kui on poliitiliselt korrektne lõik, siis inimene alati valibki seda. See ongi minu ennustuse ja prognoosi alus," seletab Vanaküla ja ütleb, et juba Eesti euroloo pealkiri "Rockefeller Street" on poliitiliselt väga korrektne.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis