Eesti uudised

Noorsotsid valisid Liina Vahteri asepresidendiks (1)

Toimetas Kaspar Käänik, 8. mai 2011 21:02
Liina VahterFoto: Meelis Tomson
Noored sotsiaaldemokraadid valisid oma XVIII kongressil ühingu presidendiks Lauri Läänemetsa ning asepresidendiks Liina Vahteri.

Lauri Läänemets on oma varasemas tegevuses paistnud silma tudengiliikumise aktivistina ning tuntud noorteliidrina. Presidendina näeb Läänemets oma missioonina üliõpilaste huvide eest seismist ning noortesse panustamist:
"Eesti tuleviku jaoks on kvaliteetne haridus ja motiveeritud üliõpilane palju olulisem väärtus kui tulumaksu number. Seepärast on tasuta kõrgharidus ning hästikorraldatud noortetöö Eesti jaoks eluliselt vajalikud."

Liina Vahteri sõnul julgustas teda poliitikaga tõsisemalt tegelema talle riigikogu valimistel antud 512 toetushäält. "Noorte sotsiaaldemokraatide asepresidendina saan hakata töötama nende väärtuste nimel, miks sotsiaaldemokraatidega liitusin. Ühiskond peab kasu tooma kõigile, mitte ainult vähestele väljavalitutele." Vahter lisas, et soovib teha tihedamat rahvusvahelist koostööd: "Euroopa riikide mured on hetkel sarnased ning koostöös teiste riikide noorte liidritega on meie võimalused heade mõtete leidmiseks oluliselt paremad."

MTÜ Noored Sotsiaaldemokraadid on Eesti vanim poliitiline noorteühendus, mis koondab enda alla üle 2300 liikme.

Samal teemal

11.01.2015
TV3 | Noorsotside pikett koalitsioonipartneri peakorteri ees tekitas segadust. Ossinovski närviliselt: "Ma ei tea sellest mitte midagi!"
06.02.2011
Liina Vahter Riigikokku pääsemisest: "Midagi ei ole välistatud!"
30.11.2010
Tantsutähest värske sots Liina Vahter pürib riigikokku