Krimi

Pistist võtnud Kaimo Järvik: jah, mind reedeti (46)

Toimetas Karoliina Vasli, 27. aprill 2011 20:39
Kaimo JärvikFoto: Teet Malsroos
Pistise võtmises süüdi mõistetud mupo eksjuht Kaimo Järvik ütleb, et sõber reetis ta. Samas keeldub mees siiani omaks võtmast, et tõesti seadust rikkus.

"Pealtnägijas" toodi vaatajateni kaitsepolitsei lindid sellest, kuidas Järvik pistist võttis. Näidati sedagi, kuidas ta viimaks vahele jäi. Kõigest hoolimata ei öelnud Järvik ka nüüd välja, et tõesti patustas. Televaatajatele lasti ka lindistusi Järviku ja kohtutäitur Priit Lantini telefonikõnedest. Mehed ei rääkinud kordagi rahasummadest, kohtumisi lepiti kokku stiilis "läheme metsa kuuske otsima".

Saatejuht Mihkel Kärmas küsis Järvikult viimaks, kas keegi sõpradest reetis ta. Järvik mõtles pikalt ja vastas viimaks jaatavalt. Konkreetseks ta siiski ei läinud, tõi lihtsalt võrdluse lahinguga. Kui oled ka ühel poolel, on selliseid, kes tahaksid sulle kuuli kuklasse lasta, et ennast päästa.

Küsimuse peale, kas ta kaks kuud pikka šokivangistust kardab, vastas Järvik: "Olen Vene sõjaväes käinud." Täna oli viimane tähtaeg, mil Järvik pidanuks minema Tallinna vanglasse karistust kandma. Seda siiski ei juhtunud, Järvik esitas Harju maakohtule taotluse vangimineku edasilükkamiseks. Mihkel Kärmas nentis "Pealtnägijas", et ka paljud poisid kartsid Vene armeed.

Samal teemal

20.05.2011
Pistist võtnud mupo eksjuht Järvik sai vangiminekuks kaks kuud ajapikendust
18.05.2011
Kaimo Järvik tahab lükata vangistuse pool aastat edasi
27.04.2011
Mupo eksjuht tahab vanglasse minekut edasi lükata
04.04.2011
Pistist võtnud mupo eksjuht kaheks kuuks vangi!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee