Eesti uudised

Ansip: pensionärid oskavad arvutiga suhelda (80)

Toimetas Karoliina Vasli, 14. aprill 2011 12:38
"See on nende suhtes ilme ülekohus," toonitas Andrus Ansip, et valdavas enamuses oskavad pensionärid arvutiga suhelda.Foto: Arno Saar
Peaminister Andrus Ansip ütleb, et maksimaalselt on pensionäre, kes riigile liiga palju tulumaksu maksnud, 17 000. Ta soovitab eakatel ka interneti vahendusel rahaasjadel silma peal hoida. 

Valitsuse pressikonverentsil sõnas Ansip, et peaministrina ei oska ta veel konkreetset numbrit välja tuua, kuid täna teab märksa rohkem kui eile. "Homme tean veel rohkem. Ülehomme võin täpselt öelda." Ta märkis, et kui täpne arv teada, saab nende inimestega ka otse ühendust võtta. 

Praeguse süsteemi kohta Ansipil siiski üldiselt midagi negatiivset öelda pole. Ta rõhutas ka, et pensionäridel on lihtne oma maksuseisu vaadata maksuameti koduleheküljelt. Ta lisas, et ärge nüüd öelge, et pensionärid seda ei oska. 

"See on nende suhtes ilme ülekohus," toonitas ta, et valdavas enamuses oskavad pensionärid arvutiga suhelda. Ta märkis, et e-maksuameti kaudu esitas tuludeklaratsiooni 107 000 pensionäri.

Samal teemal

20.04.2011
Ansip: 150 pensionäri pidi hoopis riigile juurde maksma
14.04.2011
Ligi pensionäride murest: riik ei saa igavesti kätt hoida
14.04.2011
Pensionärid maksid riigile liiga palju tulumaksu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee