Maailm

FBI avaldatud salatoimikud kinnitavad: tulnukad on olemas  (79)

Toimetas Kristin Aasma, 11. aprill 2011 12:01
2008. aastal näidati Tokyos Roswellis lendava taldrikuga alla kukkunud kosmoseolendi mulaaži.Foto: AFP/Scanpix
USA föderaalne juurdlusbüroo FBI avaldatud raportid kinnitavad, et nn lendavad taldrikud on kukkunud Maale ning nendes on leitud tulnukad.

Avaldatud salajased memod kinnitavad, et USA linnas Roswellis maabusid maavälised olendid, kes saadeti seejärel kurikuulsasse USA õhujõudude baasi Area 51, kirjutab The Sun.

Samal teemal

New Mexicos alla kukkunud kolmes kettakujulises õhulaevas leiti umbes 90 sentimeetrit pikad inimesesarnased olendid, kinnitas eriagent Guy Hottel 1950. aastal. „New Mexicos avastati kolm nn lendavat taldrikut," kirjutab Hottel. Lennumasinad olid kettakujulised, keskosas paksenevad. Nende läbimõõt oli ligikaudu 15 meetrit.

Igas lendavas taldrikus oli kolme inimesesarnase tulnuka surnukeha. Tulnukad olid riietatud väga peene tekstuuriga metalsetesse rõivastesse, mis sarnanevad rõivastele, mida kasutavad kiirlendurid ja katselendurid.

Memos „Lendavad taldrikud" on uurija nimi, kes rääkis Hottelile sensatsioonilisest avastusest, mustaga läbi kriipsutatud. Samuti puudub märge avastuse kuupäeva kohta.

Roswelli radar põhjustas UFO-le tehnilisi probleeme ning UFO-d kukkusid alla, rääkis Hottel. Tema sõnul kukkusid kosmoselaevad alla seetõttu, et „valitsusel olid selles piirkonnas väga võimsad radarid ning arvatakse, et radar segas taldrikute kontrollimehhanismi".

Pardal leitud tulnukaid uuriti ja lahati Nevadas asuvas sõjaväebaasis Area 51. USA võimud varjasid uurimistulemusi.

Briti kaitseministeeriumi jaoks salapäraseid õhuohte uurinud UFO-ekspert Nick Pope ütles, et see dokument kinnitab, et UFO-d on tõesti olemas.

FBI riputas selle dokumendi koos tuhandete teistega online-arhiivi The Vault.

Roswell sai tuntuks pärast raporteid lendavast taldrikust, mis kukkus alla Roswelli sõjaväebaasi lähedal 2. juulil 1947. Mõni päev pärast vahejuhtumit teatas sõjaväebaasi pressiteenistus lendava taldriku leiust, kuid lükkas teate vähem kui ööpäev hiljem ümber - tegu olevat olnud ilmateenistuse õhupalliga.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee