Muusika
Kuula ka uut singlit!

FÄNNID, RÕÕMUSTAGE: Merlyn Uusküla esitab taas Nexuse lugusid (17)

Kaspar Käänik, 16. märts 2011, 18:19
Merlyn Uusküla Tanel Murd
Lauljatar Merlyn Uusküla esinemistel kõlavad nüüdsest ka hitid kunagise hittbändi Nexuse repertuaarist, kuid uues töötluses.

"Kuna esinemistel väga tihti küsitakse mult Nexuse laule, siis tekkis idee, et miks mitte inimestele pakkuda seda, mis nad ootavad," rääkis Merlyn Õhtulehele. "Nexus oli väga populaarne bänd. Arvan, et laule, mis inimestel on endiselt südames, ei tohiks jätta riiulisse seisma."

Samal teemal

Merlynil on kavas põhiliselt muidugi uuemad lood tema esimeselt sooloalbumilt "Ihuüksi", kust ilmus hiljuti värske singel "Paradiis". Vanemad lood – Nexuse menukid – on saanud aga uue kuue. "Lugudel on tänapäevaste saundidega uued taustad ning on tehtud veidi ümber minu live-esinemiste jaoks, aga äratundmisrõõm jääb, selles võib kindel olla!" märgib Merlyn.

Endisi bändikaaslasi see Merlyni sõnul puudutama ei peaks, sest Janne Saar elab USAs ja ning Helen Randmäe on nüüd selle aasta algusest ametis emarolliga. "Kui aga siinmail elav Helen peaks näiteks sattuma kuhugi mu esinemisele, siis kindlasti kutsun ta rõõmuga lavale kaasa laulma..." lubab Merlyn.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee