Elu
Vaata galeriid esikalbumi esitlusest!

Merlyn Uusküla on ihuüksi: "See on mu enda valik, ma ei ole kurb!" (19)

Maria Karumets, 25. oktoober 2010, 07:06
PLAAT VALMIS!: Soolokarjääriga alustanud Merlyn Uusküla sai valmis oma debüütalbumi «Ihuüksi», mida ta reedel Vertigos esitles. Arno Saar
"See, et ma praegu ei ole suhtes, on mu enda valik, ma ei ole selle üle kurb!" ütleb nädalavahetusel oma soolokarjääri esimest plaati "Ihuüksi" esitlenud laulja Merlyn Uusküla (26) ja lisab, et plaadi nimi käib küll tema enda kohta, kuid mitte päris otseselt ega ole ka halva tähendusega.

Seljataha on lauljanna jätnud kolm suhet. "Inimesed on erinevad olnud ja suhted ka: iga suhe on midagi õpetanud. Esimeses suhtes ollakse kõige rohelisem, mõeldakse ainult iseenda peale, aga mida aeg edasi, seda rohkem hakkad ka teise inimese peale mõtlema ja temaga arvestama. Tõenäoliselt muudavad suhted paremaks inimeseks, vähemalt mind küll," arutleb Merlyn, kes praegu on pühendunud karjäärile ega otsigi enda kõrvale kaaslast. "Ma olen maailma kõige viimane sinisilm ja liiga suurte eelarvamustega," rääkis ta Kroonikale ja lisas, et tema arvates petavad peaaegu kõik mehed.

Miks on Merlynil selline hoiak kujunenud? "Seda ei maksa nii tõsiselt võtta. Tegelikult oli see sõnakõlks – et nagunii kõik mehed petavad. Ma ei saagi nii väita, sest maailmas on väga palju mehi, kes ei peta. Mul on väga kahju, kui ma sellega kellelegi haiget tegin või kedagi riivasin," räägib Merlyn.

Kas mehed siis petavad või mitte? "Ma pigem siiski arvan, et petavad, aga see ei ole minu poolt absoluutne väide ja mul tegelikult ei ole inimeste suhtes eelarvamusi," vastab Merlyn.

Ise tegutsedes jõuab kaugemale

Samal teemal

Merlyn on iseenda mänedžer, kes tegeleb ise oma äriasjadega, loob muusikat, teeb promo, lävib meediaga. Kuidas ta seda kõike küll ihuüksi jõuab? "Mulle meeldibki kõiki asju ise teha ja korraldada. Ise tehes jõuad elus palju kaugemale," põhjendab ta ning lisab, et on natuurilt tugev inimene ja olnud seda juba lapsest peale.

"Olin oma tegemistega alati silmapaistev laps. Ma võin vist selle eest geene tänada, aga eks kindlasti kogemused annavad ka tugevust juurde. On neidki perioode, kus enesekindlust on natuke vähe, aga mul käib see taastumine pärast tagasilööke hästi kiiresti," räägib Merlyn.

Tema meelest on tagasilöögid elus lausa vajalikud, sest need on head õppetunnid. "Kui su elu on kogu aeg nagu lillepidu, ei suuda sa elus absoluutselt läbi lüüa!" räägib Merlyn.

Oskust ise hakkama saada on Merlynile andnud ka kunagine tüdrukutebänd Nexus, mis lõpetas tegevuse neli aastat tagasi.

"Nexus oli väga hea aeg! Ma ei kujuta ette, et sellises vanuses võiks veel millegi muuga nii palju kogemusi saada, kui meie saime! Inimene kasvab tehes – see, et ma nüüd suudan kõiki asju üksi teha, ongi väga palju just Nexuse kogemuse tõttu," räägib lauljatar.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee