Kodu

Mõtle lemmikule  

ÕL , 15. oktoober 2010 06:58
Ohtlik plastaken Et akent pärani lahti jätta ei maksa, taipab iga kassiomanik. Ohtlik on aga ka tuulutusasendis plastaken – on juhtunud, et kassipoja katse läbi prao välja pääseda ebaõnnestub, kiisu jääb akna vahele kinni ja kaotab elu.

Kratsipuu kulub ära Kui te pole nõus leppima narmendavate diivaninurkade ja tapeetidega, tuleb soetada kraapimislaud või -post. Sellele võib kulutada tuhandeid kroone, aga saab ka lihtsamalt – kerida tugev köis mõne posti või seinale kinnitatava lauatüki ümber.

Abi teiste tarkusest Algajal kassipidajal tasub laenutada mõni raamat, mille abil saab oma kassi paremini mõistma õppida, või lugeda internetis lemmiklooma-foorumeid, kus saab ka oma muresid kurta.

Koht toidunõule Uut köögimööblit tellides palu tegijail leida koht ka lemmiku igapäevastele toidunõudele. Väga mugav on, kui mõne kapi või riiuli alaossa jäetakse sobivas suuruses tühimik – seal ei jää nõud ega einestav loom kellelegi jalgu.

Karvadest ei pääse Rõivaste puhastamiseks võiks käepärast olla liimipaberiga rull, hõlpsalt saab kassikarvad kokku ka niiske kummikinda või lihtsalt märja käega pühkides.

Samal teemal

16.10.2015
Koolita kass mööblit säästma
15.10.2010
Võtaks kassi?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee