Eesti uudised

Ka sel aastal toimub Vabaduse väljakul Aabitsapidu (1)

Toimetas Mari-Leen Albers, 17. august 2010, 11:38
Tallinna Haridusamet ja Kesklinna Valitsus kutsuvad juba teist aastat järjest 1. septembril 2010 kell 14.00 kõiki pealinna esimeste klasside õpilasi, nende vanemaid ja õpetajaid Vabaduse väljakul toimuvale suurele Aabitsapeole, et koolitee algust ühiselt tähistada.

Esimene koolipäev on lapsele oluline ja oodatud sündmus ning tähistab uue eluetapi algust nii lapsele kui ka tema perele.

Pärast kooliaktuste toimumist on õpilased koos vanemate ja õpetajatega oodatud Vabaduse väljakule. Esinevad nii Eestis kui ka mujal tunnustust saanud kollektiivid pealinna huvikoolidest, näiteks vastne kooriolümpia võitja ETV lastekoor jpt.

Avatud on rohket tegutsemislusti pakkuv meisterdamistelk, laste ette astub nende poolt armastatud Tudivillu ning lustida saab batuudil.

Lapsevanematel on võimalus tutvuda erinevate huvihariduse võimalustega Tallinnas. Kohal on fotograaf, kellelt saab koha peal tellida temaatilisi päevapilte. Avatud on Koolipuhvet, kus toitlustajaks konkursi Tervislik koolipuhvet üks parimatest osalejaist läbi aastate.

Toimub veel nii mõndagi põnevat ning kogu programm on kõigile tasuta.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee