Eesti uudised

Lukas: homoseksuaalsus on väljasuremisstrateegia! (136)

Toimetas Karoliina Vasli, 12. august 2010 13:02
"Mina arvan, et Vana Maailma väljasuremisstrateegiat Eesti ühiskond päris üle võtma ei peaks," kommenteeris Tõnis Lukas homoabielude propageerimist.Foto: Teet Malsroos
Haridus- ja teadusminister Tõnis Lukas (IRL) ütles valitsuse pressikonverentsil, et Eesti koolides lastele homoseksuaalsust propageerima ei hakata. Irooniliselt märkis ta, et siis peaks ehk ka "Kevade" geiromaaniks ümber kirjutama.

Lukas meenutas, et hiljuti ilmus uudis, et Hollandis on hakatud õppematerjalides propageerima homoabielusid. "Mina arvan, et Vana Maailma väljasuremisstrateegiat Eesti ühiskond päris üle võtma ei peaks." Ta toonitas, et meie koolides sellist asja ei tule.

"Lähiajal ilmub ka meil mõni "tark", kes nõuab, et Luts aetaks hauast üles ja kästaks tal "Kevade" ümber kirjutada nii, et Arno, osa aega vähemalt, Teelega käimise asemel käiks ka näiteks Kiirega."

Seepeal hakati pressikonverentsi ruumis muigama. Avaldusest selgelt üllatunud rahandusminister Jürgen Ligi poetas kolleegile: "Millest sa räägid?"

Just Lukase kodupartei IRLi vastuseisu tõttu näitas justiitsministeerium hiljuti punast tuld mitteabielulise kooselu õiguslikule reguleerimisele, mille vajadust on enim rõhutanud seksuaalvähemused. 

Samal teemal

19.08.2010
Kerdo Mölder: homondus õpikutesse
14.08.2010
Reimo Mets: "Kevadet" pole tarvis ümber kirjutada, sest Arno ongi gei
13.08.2010
Seksuaalvähemused: Lukas astugu tagasi!
13.08.2010
Pikhof: Lukas taastagu parem ranitsatoetus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee