Eesti uudised

Kukkumine nurjas Uno Kaupmehe esinemised  (1)

Teet Teder , 29. märts 2010, 07:00
Laulja Uno Kaupmees kukkus libedal kõnniteel nii õnnetult, et kogu kuid ette-plaanitud esinemistel on mõneks ajaks kriips peal.

Õnnetus juhtus üle-eelmise nädala kolmapäeval. «Tulin trammilt maha ja kukkusin kuklaga vastu midagi,» meenutab Uno Kaupmees. Kukkus ta vastu asfalti, äärekivi või trammi astmelauda, laulja ei teagi. Olemise lõi põrutus aga nii halvaks, et tuli minna arsti juurde, kus talle kohe tomograafia tehti. Ajust verevalumeid õnneks ei leitud ja nüüd peab ta vaid lamama. «Ei ole staažikas pea peale kukkuja,» ütleb Kaupmees, et ei tea, kas nii halb olemine peapõrutuse juures on normaalne ka nii kaua pärast kukkumist. «Mul on selline tasuta saadud joobeseisund. Pilt virvendab vahepeal. Kujutan täitsa ette neid inimesi, kes koristamata linna pärast viga on saanud.»

Koristamata linn teeb Kaupmehele tuska. «On imelik, et inimestel ei soovitata maja seinte ääres käia. Aga kus nad siis peaksid käima, kui kõnnitee on lumevallide pärast kitsas, ikka purikate all. Inimesed, kes seda soovitavad, ei käi vist ise jala olukorraga tutvumas.» Kaupmehele tundub, et ametnike töö on poolik. «Ega ma ei hala ja paljud on kindlasti palju hullemat üle elanud, aga halb on ikka olla küll,» ütleb laulja ja lisab, et publiku ees on piinlik, keda kukkumise pärast alt peab vedama.

Samal teemal

27. mai 2014, 07:00
Noor pensionär Uno Kaupmees: "Suveplaanid on vana inimese tervist arvestades liigagi ägedad."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee