Eesti uudised

Õppejõu üleskutse reklaamiandjatele (13)

Katrin Pauts, 18. märts 2010 07:00
Foto: Pärnu Postimees
Meie, käesolevale pöördumisele allakirjutanud, teatame kahetsusega, et meile jääb kättesaamatuks see info teie toodete ja teenuste kohta, mis ilmuvad sarja "Unistuste printsess" saadete eel, järel või selle reklaamipauside ajal. Põhjused sarja mittevaatamiseks on alljärgnevad:

1. Meie arvates sarja konkursil osalenud ning eriti seal väljavalitud noored naised võivad saada külge märgi, mis kahjustaks nende edasist elu, mis kitsendaks valikuid tugeva, turvalise perekonna loomisel. Saates osalemise kaugemad mõjud võivad tunda anda ka nende oma laste suhtes: koolis pilkamine jms.

2. Meie küll ei tahaks, et meie lapsed end niimoodi avalikult pakuksid ja me kardame, et sedamoodi käitudes kurvastavad nad – ka teie abil, lugupeetud reklaamiandjad – oma vanemaid.

3. Meie arvates töötab see sari vastu poiste ja tüdrukute meesteks ja naisteks kasvamise neile traditsioonidele, mis siinkandis ikka au sees on olnud. Kõige rohkem näib kannatavat arusaamine väärikusest.

4. Me ei tahaks seda sõna kasutada, kuid sarjal on juures mingi kupeldamise mekk ja meil on häbi Eesti vabariigi pärast.

Ja lõpuks küsimus teile, meestele, kes te reklaamirahasid oma firmades käsutate: kas te tahaksite rohkem, et teie omad tütred seal sarjas osaleksid või sooviksite olla rohkem Belgia "unelmate printsi" rollis.

Samal teemal

18.03.2010
Ennenägematu protest: õppejõud võitleb "Unistuste printsessi" vastu!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee