Eesti uudised

Miks lahkusid Mait Malmsten ja Ivo Uukkivi "Kelgukoerte" seriaalist? (85)

Jaanus Kulli, 13. veebruar 2010, 09:00
PANID RELVAD MAHA: Kuigi tegijad raiuvad kui rauda, et Mait Malmsteni ja Ivo Uukkivi lahkumise põhjus «Kelgukoertest» oli näitle-jate suur töökoormus, võis selles olla oma osa nende nägude ja nimedega aetavas särgiäris seriaali kodulehel.  johannes arro
Väidetavalt sai Mait Malmsteni (Kõsta) ja Ivo Uukkivi (Post) "Kelgukoerte" seriaalist lahkumise põhjuseks nende nägude ja nimedega T-särkidega äritsemine seriaali kodulehel.

Mait Malmsten tunnistab, et nende nägudega särgid olid tõesti seriaali kodulehel www.kelgukoerad.tv üleval. "Aga minu teada seda nänni seal enam ei müüda," ütleb Malmsten. Tema sõnul oli sellest ärist ka seriaali tegijatega juttu. "See oli aruteluteema, aga põhjus (lahkumiseks – toim) küll ei olnud," ütleb ta diplomaatiliselt. "Nii mulle kui ka Ivole tuli teisi töid sedavõrd palju juurde ja kuna oleme seal olnud juba piisavalt kaua, siis otsustasime, et teeme sarjale lõpu."

Ja kuna särke Maidu ning Ivo nägudega oli valmistatud vaid neli-viis tükki ja mitte ühtegi rohkem, siis otsustasime, et korjame need sealt ära. Muu nänn on ju kõik olemas," ütleb Kirss.

"Lahkumise põhust ei tule otsida särgiäris."

Kuigi Malmsten ja Uukkivi on seriaalist lahkunud, siis miks ikkagi – kui populaarsete ja seksikate Kõsta ja Posti nägudega särkide müük ei tekitanud näitlejate ning seriaali reklaamimise ja turunduse vahel probleeme – särgiäri koduleheküljelt kadus?

Kirsi väitel tulevad nüüd uute meeste särgid. "Võib-olla lahkunud näod poleks enam müügiks läinud," pakub ta. "Sest tegelikult kõige minevam asi on tavaline "Kelgukoerte" logoga särk."

Kirss ütleb, et peaosaliste vahetumises pole midagi erilist, see süsteem kehtib ka mujal filmimaailmas. "Kui me Maidu ja Ivoga nende lahkumist arutasime, ütles ka üks neist, et pole ju midagi hullu, kui neid enam pole – sama on tehtud ka Bondi filmidega. Film jääb samaks, Bond vahetub. Nii et Malmsteni ja Uukkivi lahkumise põhjust ei tule otsida särgiäris," rõhutab produtsent.

Juba detsembri keskpaigaks oli Kirsi sõnul selge, et Malmsteni ja Uukkivi asemele tuleb Kõsta ja Posti rolli otsida uued näitlejad. "Leidsime minu meelest kõige paremad: nii ongi uus Kalle Kõsta Juhan Ulfsak ja Priit Posti hakkab mängima Taavi Eelmaa," lausub Kirss. "Nad on esimest korda ekraanil märtsis, kui algab kevadhooaeg."

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee