Maag Hannes Vanaküla ei püüagi varjata, et oli Sergei võidu vastu. "Mulle ei meeldi sellised võltsupitamised," tähendab ta.

Kristi ja Tarmo puhul polevat Vanaküla osanud pooli valida, kuna Kristi on ta vana tuttav ja ka Tarmo mõjus laheda mehena. "Otsustasin lõpuks, et üldse ei sekku. Jagasin ära, et finaalis enam sellist upitamist ei tehta ja mis minagi siis enam torgin," vihjab ta taas Sergei upitamise teemale (vahelepõikena olgu öeldud, et Sergei suhtub Vanakülasse samamoodi: talle ei meeldi Vanaküla sektantlus ja oma arvamuse teistele peale surumine).

Nõiasaate esimeses hooajas osalenud Vanaküla sõnul lööb tuleproovisaate mull igal inimesel mõistuse sassi. "Pakun välja, et finalistid olid täitsa katki. Iseenesest olid need ülesanded ju täiesti lahendatavad," räägib Vanaküla, kes näiteks vereülesande oma sõnul õigesti ära lahendas. "Ütleme, et selle saate käigus tuli juurde üks uuendus, mida mina nimetaksin X-faktoriks. See on sama, kui ürginimene näeks mobiiltelefoni, mis on tema jaoks müstika," kinnitab Vanaküla veel kord, et ei hakanud koos oma jüngritega salvestuse käiku sekkuma.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis