Elu
Video!

Tallinnas esietendub verine mustkunstietendus (1)

Toimetas Mari-Leen Albers, 11. november 2009, 18:11
Eesti mustkunstnike liit toob novembris neljal korral Cabaret Rhizome's lavale verivärske etenduse dr Cubo ja professor Charleka "Räpane sessioon".

Sketšide, šokimaagia ja mentalismiga põimitud ettevõtmine, mida lavastavad ning mängivad Charlekas ja Meelis Kubo, läheneb olukorrale täiesti uue nurga alt, purustades senised arusaamad mustkunstietendustest.

Charlekas ja Kubo kehastuvad kurikuulsateks illegaalseteks kirurgideks, kes on lõpuks jõudnud oma maailmarännakutelt tagasi Eestisse. Hämaras operatsioonisaalis toovad nad publikuni mahlasemad seigad oma reisidelt. Ühtlasi püüavad nad koduste vahenditega amputeerida kohalolijate tähelepanuvõime ja loogilise mõtlemise. Tegu on kahe litsentseerimata kirurgiga, mistõttu ei tea keegi täpselt, kuidas operatsioon lõppeb.

"Räpane sessioon", mille läbivad elemendid kuuluvad šokimaagia valdkonda, võib kohati hirmutada nõrganärvilisi ja on alla 14aastastele mitte soovitatav. Olgugi, et lõviosa trikkidest on eluohtlikud, pole publikul tarvis oma tervise pärast muretseda, nad saavad istuda ohutul kaugusel kabaree pehmetel diivanitel ja nautida haaravaid lugusid dr Cubo ja professor Charleka rännakutelt.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee