Eesti uudised

Valimiste-eri: nimekirjad 

17. veebruar 1999, 00:00
Valimisringkond nr 1 (Põhja-Tallinna, Haabersti ja Kristiine linnaosa)

Eesti Reformierakond



nr 101 Valve Kirsipuu nr 102 Rein Voog nr 103 Signe Kivi nr 104 Priit Vilba nr 105 Kalev Kukk nr 106 Liina Hermaküla nr 107 Henn Sarv nr 108 Volli Kalam nr 109 Deiw Rahumägi nr 110 Erik Salumäe nr 111 Kristen Michal nr 112 Urmas Vilms nr 113 Lauri Kööp nr 114 Alar Tamming nr 115 Mari Loorens nr 116 Helgi Ost nr 117 Jaanus Martinov nr 118 Silvi Anton nr 119 Kalle Uibo nr 120 Mart Kont



Eesti Keskerakond



nr 316 Arvo Haug nr 317 Kalev Kallo nr 318 Natalia Vaino nr 319 Vladimir Panov nr 320 Ain Seppik nr 321 Eve Fink nr 322 Peeter Tedre nr 323 Enn Rohula nr 324 Enn Roo nr 325 Nathan Tõnnisson nr 326 Jaak Vihmand nr 327 Jüri Ennet nr 329 Enn-Toivo Annuk nr 330 Andrei Šapura nr 331 Silvi Vrait nr 332 Konstantin Kulevitš nr 333 Tiit Mäger nr 334 Darja Kelder nr 335 Andres Lutsar nr 336 Rein Kari nr 337 Raivo Sunts nr 338 Evelyn Sepp



Erakond Mõõdukad



nr 560 Eiki Nestor nr 561 Vootele Hansen nr 562 Enn Vetemaa nr 563 Reet Laja nr 564 Tarmo Mölder nr 565 Ardo Ojasalu nr 566 Peeter Tepp nr 567 Ülle Schmidt nr 568 Krista Sürje nr 569 Ruuta Ruttas-Küttim nr 570 Lagle Mäll nr 571 Margareta



Telliskivi de Villacis nr 572 Raivo Kolle nr 573 Tõnu Väät nr 574 Maidu Olev nr 575 Aadu Rast nr 576 Toomas Johanson nr 577 Virve Jõgeva nr 578 Margus Salundi nr 579 Inna Rahendi nr 580 Tõnu Alveus nr 581 Elmo Pääsuke nr 582 Tõnu Pääsuke nr 583 Lembit Luts



Isamaaliit



nr 866 Jüri Mõis nr 867 Andres Herkel nr 868 Aimar Altosaar nr 869 Maike Parve nr 870 Ann Räämet nr 871 Iivo Nei nr 872 Indrek Sei nr 873 Ants Vaimel nr 874 Heino-Enn Arpo nr 875 Oivo-Juhan Kuldbek nr 876 Erik Loide nr 878 Raivo Agabus nr 879 Mart Maidre



Eesti Maarahva Erakond



nr 1045 Mart Mere nr 1046 Poigo Nuuma nr 1047 Kalju Luts nr 1048 Aare Laanemäe nr 1049 Mari Tampere-Bezrodny nr 1050 Mati Majass nr 1051 Lembit Auväärt nr 1052 Kaljo Kägi nr 1053 Aavo Vään nr 1054 Oivo Alberg nr 1055 Karl Korol nr 1056 Toivo Tammist nr 1057 Anatoli Lenin



Vene Erakond Eestis



nr 1217 Vladimir Kukk nr 1218 Mark Levin nr 1219 Sergei Mihhailov nr 1220 Aleksei Zõbin nr 1221 Vitali Oleinik nr 1222 Sergei Putškov nr 1223 Tatjana Zotova nr 1224 Lembit Nugis nr 1225 Jüri Anissimov nr 1226 Inga Tkatšenko nr 1227 Roman Ljagu nr 1228 Anatoli Šestakov nr 1229 Galina Vassilkova nr 1230 Jelena Reppo nr 1231 Aleksandr Uris nr 1232 Jaan-Martin Raondi nr 1233 Irina Krivenkova nr 1234 Juri Kononov nr 1235 Igor Korobov nr 1236 Margarita Jefimova nr 1237 Svetlana Sahharova nr 1238 Julia Maspanova



Põllumeeste Kogu



nr 1367 Jaan Sotter nr 1368 Kalju Mätik nr 1369 Laine-Astrid Bils



Eesti Koonderakond



nr 1404 Ivi Eenmaa nr 1405 Teet Lainevee nr 1406 Uno Veski nr 1407 Peeter Lepp nr 1408 Veiko Saarleht nr 1409 Märt Sults nr 1410 Anne Veski nr 1411 Heli Kuusmik nr 1412 Olev Kallas nr 1413 Toivo Lippmaa nr 1414 Ursula Klein nr 1415 Larissa Gorbunova nr 1416 Elmar Kruusma nr 1417 Vilma Prisjazhnaja nr 1418 Maimu Kiilas nr 1419 Galina Ivanova nr 1420 Mare Mikof nr 1421 Ivar Lett nr 1422 Kalle Jõudna nr 1423 Vello-Maido Koore nr 1424 Mart Peri nr 1425 Anti Kalamees nr 1426 Robert Valma nr 1427 Heikki Lind nr 1428 Vaike Nellis nr 1429 Svetlana Härm nr 1430 Ülle Kaljut nr 1431 Erkki Jaakre nr 1432 Elsa Laasi nr 1433 Inge Aluve



Eesti Kristlik Rahvapartei



nr 1622 Aarand Roos nr 1623 Raivo Raave nr 1624 Ilve-Teisi Remmel nr 1625 Tiiu Heinmets nr 1626 Silvi Ackman



Arengupartei



nr 1688 Krista Kilvet nr 1689 Sergei Tšernov nr 1690 Sergei Korotkov nr 1691 Kai Ilp nr 1692 Peeter Aatonen



Eestimaa Ühendatud Rahvapartei



nr 1765 Nikolai Solovei nr 1766 Jüri Filizov nr 1767 Tiit Toomsalu nr 1768 Anatoli Jegorov nr 1769 Valentina Võssotskaja nr 1770 Viktor Boikov nr 1771 Paul Pärn nr 1772 Uno Kallas nr 1773 Irina Kudrjavtseva nr 1774 Alfrida Liivak nr 1775 Konstantin Primakov nr 1776 Vladimir Vaingort nr 1777 Aleksandr Plotkin nr 1778 Natalja Savinkova nr 1779 Vladimir Simagin nr 1780 Valeri Razmanov nr 1781 Zaven Bozikjan nr 1782 Niina Popova nr 1783 Andrei Ilnitski nr 1784 Ljudmilla Gradova nr 1785 Andrei Beglov nr 1786 David Blant nr 1787 Valentina Jaakson nr 1788 Hillar Adler nr 1789 Jüri Nikitin



Eesti Sinine Erakond



nr 1939 Jaan Laas nr 1940 Mati Ringas nr 1941 Vello Veltri nr 1942 Kalev Metsaru nr 1943 Aadu Vesmes nr 1944 Natalia Ulfsak



Üksikkandidaat



nr 863 Dimitri Klenski valimisringkond nr 2 (Tallinna Kesklinna, Lasnamäe, Pirita linnaosa)



Eesti Reformierakond



nr 121 Uno Mereste nr 122 Lilia Sokolinskaja nr 123 Heiki Kranich nr 124 Mihkel Rebane nr 125 Erik Siigur nr 126 Toivo Ninnas nr 127 Peeter Jalakas nr 128 Imre Rammul nr 129 Mati Eliste nr 130 Indrek Raudne nr 131 Ülle Rajasalu nr 132 Ilmar Kopso nr 133 Enn Teimann nr 134 Karin Remmelgas nr 135 Raul Koov nr 136 Rein Frolov nr 137 Hubert-Viktor Kahn nr 138 Mare Jallai nr 139 Silva Loigo nr 140 Leri Dzaparidze



Eesti Keskerakond



nr 339 Siiri Oviir nr 340 Küllo Arjakas nr 341 Eino Baskin nr 342 Andres Ellamaa nr 343 Toivo Tootsen nr 344 Vladimir Velman nr 345 Aino Runge nr 346 Feja Räim nr 347 Nelli Privalova nr 348 Enno Tamm nr 349 Lauri Laasi nr 350 Helle Kalda nr 351 Sergei Holstinin nr 352 Jüri Raus nr 353 Galina Litter nr 354 Mati Songisepp nr 355 Jaanus Karilaid nr 356 Mait Metsamaa nr 357 Adolf Käis nr 358 Riho Rõõmus nr 359 Melanie Noormägi nr 360 Rene Kuulmann nr 361 Virve Siirak nr 362 Shifara Hindrekson nr 363 Aivar Toompere nr 364 Hugo Hiibus



Erakond Mõõdukad



nr 584 Dajan Ahmetov nr 585 Liis Klaar nr 586 Gunnar Polma nr 587 Maila Võrno nr 588 Mart Tarmak nr 589 Ilmar Pärtelpoeg nr 590 Tõnu Heidov nr 591 Arvo Uukkivi nr 592 Hermo Kuusk nr 593 Priit Siitan nr 594 Katrin Kaasik nr 595 Andrus Lepp nr 596 Lii Murdmets nr 597 Leo Lüllemets nr 598 Mati Rebase nr 599 Siim Sarapuu nr 600 Viive-Riina Ruus nr 601 Rein Joller nr 602 Lea Danilson nr 603 Ants Rallmann nr 604 Jaan Kuks nr 605 Valeri Volkov nr 606 Jüri Veisserik nr 607 Meelis Pääro nr 608 Merle Lilje nr 609 Maie Remmel nr 610 Ants Miller nr 611 Helju Kröönström nr 612 Tarmo Multanen nr 613 Ülo Mäe nr 614 Raissa Klinova nr 615 Natalja Barkova



Isamaaliit



nr 880 Toivo Jürgenson nr 881 Andrus Villem nr 882 Sirje Kiin nr 883 Vardo Rumessen nr 884 Harri Leppik nr 885 Kadri Jäätma nr 886 Toomas Tõniste nr 887 Tiina Vallikivi nr 888 Külliki Suurmaa nr 889 Aadu Oll nr 890 Tiina Kanarbik nr 891 Heli Susi nr 892 Eva Tiitus nr 893 Ants Erm nr 894 Lembit Kaljaspolik nr 895 Katrin Kruusma nr 896 Olev Remsu



Eesti Maarahva Erakond



nr 1058 Ülo Mallene nr 1059 Eduard Raska nr 1060 Vahur Glaase nr 1061 Karl Rebane nr 1062 Terje Aru nr 1063 Elga Kommel nr 1064 Jaan Rääts nr 1065 Mehis Replik nr 1066 Alfred Mõttus nr 1067 Jaan Huik nr 1068 Peep Rivis nr 1069 Kai Raska nr 1070 Viljar Kokk nr 1071 Enn Liivak nr 1072 Robert Vill



Vene Erakond Eestis



nr 1239 Nikolai Maspanov nr 1240 Viktor Tarassov nr 1241 Vladimir Fjodorov nr 1242 Svetlana Koroljova nr 1243 Valentina Timofejeva nr 1245 Galina Malenkova nr 1246 Rostislav Troškov nr 1247 Dmitri Zarri nr 1248 Rostislav Vassiljev nr 1249 Ljubov Kozõrkova nr 1250 Galina Sapog nr 1251 Svetlana Ulitina nr 1252 Aleksandr Braznikov nr 1253 Larissa Novozilova nr 1254 Niina Poprošalova nr 1255 Aleksander Marmontov nr 1256 Valentina Vassiljeva nr 1257 Boris Barõšnikov nr 1258 Valeri Kuzmin nr 1259 Vladimir Prussakov nr 1260 Andrei Berezin nr 1261 Valentina Mägi nr 1262 Marina Borissova nr 1263 Konstantin Ivanišvili nr 1264 Aleksandr Dormidontov



Põllumeeste Kogu



nr 1370 Marianne Ader nr 1371 Priit Ojamaa



Eesti Koonderakond



nr 1434 Viktor Vassiljev nr 1435 Ants Leemets nr 1436 Merike Varvas nr 1437 Sulev Mäeltsemees nr 1438 Taimi Tulva nr 1439 Katrin Mölder nr 1440 Enno Selirand nr 1441 Jevgeni Golikov nr 1442 Rein Tölp nr 1443 Aleksander Suur nr 1444 Mati Nuude nr 1445 Boriss Baljasnõi nr 1446 Galina Kilk nr 1447 Arvo Hiller nr 1448 Tarvet Imala nr 1449 Koit Kaaristu nr 1450 Aimar Karu nr 1451 Victor Polyakoff nr 1452 Boris Põldre nr 1453 Rein Tamme nr 1454 Kalle Sepp nr 1455 Ülo Pärnits



Eesti Kristlik Rahvapartei



nr 1627 Mart Metsala nr 1628 Ardo Pärna nr 1629 Voldemar Maisov nr 1630 Aime Piirsalu nr 1631 Ülo Niinemägi nr 1632 Raul Kaljurand



Arengupartei



nr 1693 Tiina Mitt nr 1695 Marek Säde nr 1696 Ritta Roosaar nr 1697 Ülo Palm nr 1698 Marika Nõmmiste nr 1699 Heino Paalberg nr 1700 Martin Jutt



Eestimaa Ühendatud Rahvapartei



nr 1790 Leonid Mihhailov nr 1791 Sergei Ivanov nr 1792 Vladimir Ivanov nr 1793 Pavel Starostin nr 1794 Jevgeni Pilnikov nr 1795 Eduard Sedašev nr 1796 Väino Põldes nr 1797 Semjon Sveklin nr 1798 Peep Sarapuu nr 1799 Jevgeni Karavajev nr 1800 Juhan Tamme nr 1801 Valeri Grigorenko nr 1802 Andrei Arjupin nr 1803 Irina Stambler nr 1804 Ljudmilla Kessareva nr 1805 Vsevolod Nits nr 1806 Irina Drozdova nr 1807 Ljudmilla Vassileva nr 1808 Jüri Punger nr 1809 Valeri Bõtšek nr 1810 Sergei Kedrin nr 1811 Aljona Znojeva nr 1812 Irina Romašetškina nr 1813 Raivo Allika nr 1814 Valeri Štšemelev nr 1815 Vladimir Maksimov nr 1816 Andrei Zarenkov



Eesti Sinine Erakond



nr 1945 Egon Truve nr 1946 Angelina Kask nr 1947 Lembi Tigane nr 1948 Kai Oidermaa nr 1949 Ingrid Novikova nr 1950 Terezia Badzjo nr 1951 Nijazi Gadzijev



Üksikkandidaat



nr 1621 Heikki Tann nr 1763 Eldur Peterson



Valimisringkond nr 3 (Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa)



Eesti Reformierakond



nr 141 Siim Kallas nr 142 Tiit Käbin nr 143 Maret Maripuu nr 144 Aap Neljas nr 145 Eero Tohver nr 146 Matti Martinson nr 147 Tiit Ulas nr 148 Jaak Tälli nr 149 Tõnis-Martin Kons nr 150 Keit Pentus nr 151 Meelis Laido nr 152 Anti Kidron nr 153 Indrek Salis nr 154 Valdek Mikkal nr 155 Tarmo Vaik nr 156 Guido Fiveger nr 157 Peeter Sepp nr 158 Boris Merilain nr 159 Arne Randmaa nr 160 Franz Joseph



Eesti Keskerakond



nr 365 Liina Tõnisson nr 366 Värner Lootsmann nr 367 Heinrich Valk nr 368 Tiit Kivikas nr 369 Raik Saart nr 370 Vilja Savisaar nr 371 Arved Liivrand nr 372 Ülo Tärno nr 373 Jüri Martin nr 374 Larissa Dorodnova nr 375 Erich Moik nr 376 Tavi Nirk nr 377 Ralf Parve nr 378 Merike Martinson nr 379 Mikk Lõhmus nr 380 Valeri Bukrejev nr 381 Kairi Jakobson nr 382 Mark Levin nr 383 Maaja Raid nr 384 Enn Viidu nr 385 Jüri Erm nr 386 Jüri Tohver nr 387 Raivo Mägi nr 388 Peep Podneks nr 389 Nalmond Meri nr 390 Margarita Tšernogorova nr 391 Lauri Nebel



Erakond Mõõdukad



nr 616 Mart Meri nr 617 Hagi Šein nr 618 Indrek Kannik nr 619 Ülo Kaevats nr 620 Jaak Kangilaski nr 621 Tiit Riismaa nr 622 Kuno Raude nr 623 Liilia Laurson nr 624 Andres Heinapuu nr 625 Kaljo Aamer nr 626 Jyri Kork nr 627 Jüri Männiste nr 628 Arne Sarapuu nr 629 Heli Kaldoja nr 630 Otu Vaarmann nr 631 Kerttu Lavonen nr 632 Einar Rull nr 633 Jüri Lember nr 634 Kärt Kuks nr 635 Rein Perk nr 636 Mati Vaitmaa nr 637 Elle Topaasia nr 638 Indrek Oja nr 639 Tiiu Imala nr 640 Marju Toom nr 641 Piia Leevik nr 642 Heino Rüütel nr 643 Mall Pook nr 644 Merike Rõtova



Isamaaliit



nr 897 Lauri Vahtre nr 898 Arvo Vallikivi Valton nr 899 Mari-Ann Kelam nr 900 Siim-Valmar Kiisler nr 901 Matti Tarum nr 902 Peeter Laane nr 903 Viivi Lokk nr 904 Leo Õispuu nr 905 Malle Agabus nr 906 Margus Arvisto nr 907 Tiia Raudma nr 908 Andres Uibo nr 909 Koit Saarevet nr 910 Kaja Sakk nr 911 Priit Uring nr 912 Tarmo Kruusimäe



Eesti Maarahva Erakond



nr 1073 Gabriel Hazak nr 1074 Kersti Kraas nr 1075 Jüri Kann nr 1076 Maie Oblikas nr 1077 Vello Rekkaro nr 1078 Veljo Ranniku nr 1079 Veera Tolli nr 1080 Luise Õuna nr 1081 Reljo Saarepera nr 1082 Artur Aganitš nr 1083 Aime Metsa nr 1084 Guido Ulejev nr 1085 Jaanus Simson nr 1086 Eve Merileet nr 1087 Illi Plats nr 1088 Andrus Egel nr 1089 Uno Taumann



Vene Erakond Eestis



nr 1265 Valentin Strukov nr 1266 Pavel Kirillov nr 1267 Marina Balanenko nr 1268 Tatjana Alberg nr 1269 Viktor Perevalov nr 1270 Natalja Kubarova nr 1271 Igor Panov nr 1272 Viktor Sadõrev nr 1273 Niina Safronova nr 1274 Viktoria Titova nr 1275 Roman Švetsov nr 1276 Natalija Aganitš



Põllumeeste Kogu



nr 1372 Helga Simm nr 1373 Margus Talv



Eesti Koonderakond



nr 1456 Ülo Nugis nr 1457 Ülo Kotkas nr 1458 Sven Pärn nr 1459 Juhan Hindov nr 1460 Peeter Lorents nr 1461 Herbert Krutob nr 1462 Aleksandr Krõlov nr 1463 Johannes Kaubi nr 1464 Jüri-Avo Kauk nr 1465 Jüri Ligi nr 1466 Aarne Eipre nr 1467 Charles-Villem Vallmann nr 1468 Robert Kallasmaa nr 1469 Ahto Aus nr 1470 Mare Aru nr 1471 Kalju Leppik nr 1472 Talvi Märja



Eesti Kristlik Rahvapartei



nr 1633 Aldo Vinkel nr 1634 Tiina Tasmuth nr 1635 Rein Uuemõis nr 1636 Janno Puusaag



Arengupartei



nr 1701 Kersti Kracht nr 1702 Jüri Šehovtsov nr 1703 Heiki Lumilaid nr 1704 Nikolai Butkevitsh nr 1705 Reet Vokk nr 1706 Ruth Pärn nr 1707 Mart Roomägi nr 1708 Irina Kondõreva



Eestimaa Ühendatud Rahvapartei



nr 1817 Vladimir Afanasjev nr 1818 Jevgeni Tomberg nr 1819 Ivan Vink nr 1820 Leivi Šer nr 1821 Vladimir Poljakov nr 1822 Herbert Vainu nr 1823 Sergei Toode nr 1824 Galina Pantšenko nr 1825 Galina Vene nr 1826 Tatjana Rozenbaum nr 1827 Alla Enzel nr 1828 Vladimir Parol nr 1829 Valeri Babak nr 1830 Vladimir Drozdov nr 1831 Helmut Jürgenson nr 1832 Ljudmilla Sõtšova nr 1833 David Slomka nr 1834 Aris Šiškov nr 1835 Vladimir Zaikin nr 1836 Harri Nelk nr 1837 Olga Malgina nr 1838 Jelena Retsnik nr 1839 Tatjana Loskutova



Eesti Sinine Erakond



nr 1952 Aleksander Einseln nr 1953 Roman Ubakivi nr 1954 Maie Poomann



Üksikkandidaat



nr 1216 Michel Zdankevitch



Valimisringkond nr 4 (Harju ja Rapla maakond)



Eesti Reformierakond



nr 161 Toivo Asmer nr 162 Jürgen Ligi nr 163 Mall Mälberg nr 164 Leino Mägi nr 165 Margus Tilga nr 166 Orm Valtson nr 167 Uno Koppelmaa nr 168 Ralf Amos nr 169 Jüri Tomingas nr 170 Ülo Peets nr 171 Aili Peterson nr 172 Kaido Metsma nr 173 Meelis Trepp nr 174 Ruth Raudsep nr 175 Arvo Pärniste nr 176 Peet Kall nr 177 Aivar Jõgiste nr 178 Urmas Uint nr 179 Enn Villo nr 180 Jaan Alver nr 181 Arno Univer nr 182 Enn Sau nr 183 Ott Kasuri nr 184 Enn Metsandi nr 185 Aado Oherd nr 186 Rein Siim nr 187 Rain Rosimannus



Eesti Keskerakond



nr 392 Harri Õunapuu nr 393 Viive Rosenberg nr 394 Eve Kislov nr 395 Kostel Gerndorf nr 396 Aivar Riisalu nr 397 Silva Tomingas nr 398 Arvo Meos nr 399 Hans Vinkman nr 400 Tõnu Lõhmus nr 401 Mati Tartu nr 402 Igor Akulistõi nr 403 Jüri Võigemast nr 404 Andres Kaskla nr 405 Marika Anari nr 406 Peeter Kustmann nr 407 Ants Sildmäe nr 408 Ludmilla Võtjagonets nr 409 Raul Rosenberg nr 410 Kalle Toomet



Valimisringkond nr 4 (järg)



Erakond Mõõdukad



nr 645 Andres Tarand nr 646 Jüri Tamm nr 647 Heikki Talving nr 648 Aivar Pohlak nr 649 Ülo Treial nr 650 Jaak Herodes nr 651 Tiina Õunapuu nr 652 Riina Raudsik nr 653 Alvar Kaur nr 654 Rein Einasto nr 655 Anne Vahemäe nr 656 Tajo Kadajas nr 657 Mall Koitmäe nr 658 Veli Varik nr 659 Vello Ilves nr 660 Olvi Suurkütt nr 661 Jaak Maandi nr 662 Mando Masing nr 663 Haimar Soosalu nr 664 Liis-Mail Moora nr 665 Rita Koppel nr 666 Sirje Piht nr 667 Maris Ojamuru nr 668 Aivar Roop nr 669 Mart Mutso nr 670 Urmas Põld nr 671 Mait Raid nr 672 Janne-Ly Teearu nr 673 Arvo Parbo



Isamaaliit



nr 913 Jaana Padrik nr 914 Jaanus Betlem nr 915 Hille Laisaar nr 916 Villu Karu nr 917 Tanel Lään nr 918 Marika Õispuu nr 919 Jüri-Anton Kerner nr 920 Igal Serglov nr 921 Helle Kulbas nr 922 Rein Lagle nr 923 Arvo Pajumets nr 924 Jaan Masing nr 925 Anne Asi nr 926 Linnar Kaldmaa nr 927 Tiit Niilo nr 928 Sirje Endre



Eesti Maarahva Erakond



nr 1090 Tiit Tammsaar nr 1091 Liina Kusma nr 1092 Aleksander Stern nr 1093 Ants Aaman nr 1094 Jüri Raudsepp nr 1095 Tõnis Blank nr 1096 Reet Suik nr 1097 Leili Utno nr 1098 Toivo Averin nr 1099 Irene Pukk nr 1100 Tiit Hiiemaa nr 1101 Arvo Kulderknup nr 1102 Ardo Lass nr 1103 Leho Männiksoo nr 1104 Paul Orupõld nr 1105 Priidu Rõõmus nr 1106 Indrek Tiidemann nr 1107 Mikk Vaarmann



Vene Erakond Eestis



nr 1277 Vladimir Arhipov nr 1278 Nikolai Zenevitsh nr 1279 Svetlana Vares nr 1280 Aleksei Demitshev nr 1281 Juri Grill nr 1282 Jelizaveta Zaitseva nr 1283 Mihhail Pogorelov nr 1284 Jüri Klimenko nr 1285 Veera Petrunin nr 1286 Natalia Shahhova nr 1287 Eduard Tanvel nr 1288 Olga Kamõshan nr 1289 Ljudmilla Maspanova



Põllumeeste Kogu



nr 1374 Kalju Põldvere nr 1375 Ilmar Ruusmann nr 1376 Endel-Olev Simm nr 1377 Lembit Blauhut



Eesti Koonderakond



nr 1473 Arvo Sirendi nr 1474 Mart Opmann nr 1475 Kristi Tamme nr 1476 Juhan Särgava nr 1477 Juhan Märjama nr 1478 Sven-Allan Sagris nr 1479 Märt Kubo nr 1480 Aivo Porkon nr 1481 Rein Merisalu nr 1482 Lembit Sibul nr 1483 Lembit Poobus nr 1484 Taivo Raudsaar nr 1485 Ants Tamme nr 1486 Tiina Kass nr 1487 Tõnu-Reinhold Salo nr 1488 Hans Laar nr 1489 Lembit Arro nr 1490 Peeter Pere nr 1491 Rein Kontus



Eesti Kristlik Rahvapartei



nr 1637 Andrus Norak nr 1638 Arno Letner nr 1639 Heino Lõiveke nr 1640 Märt Vähi nr 1641 Arvo Taimla nr 1642 Jüri Mäevere



Arengupartei



nr 1709 Rein Karemäe nr 1710 Endel Ervin nr 1711 Valdur Mitt nr 1712 Meelis Tomson nr 1713 Ermo Kruus nr 1714 Enn Kärner nr 1715 Maret Reinmets nr 1716 Margus Kehva nr 1717 Rain Nugis nr 1718 Anneli Lenk nr 1720 Vello Õunpuu nr 1721 Tõnis Teder nr 1722 Heidi Rajamäe



Eestimaa Ühendatud Rahvapartei



nr 1840 Georgi Bõstrov nr 1841 Boriss Slepikovski nr 1842 Lilli Zaivoronskaja nr 1843 Natalija Debkova nr 1844 Lembit Puusepp nr 1845 Galina Nikitina nr 1846 Elviira Piiskoppel nr 1847 Jevgeni Luštšikov nr 1848 Oleg Bolotov nr 1849 Alla Bušinskaja nr 1850 Tamara Astahhova nr 1851 Lembit Ebre nr 1852 Konstantin Vesternin nr 1853 Ants Raudla nr 1854 Vello Nurk nr 1855 Marina Kuptšenkova nr 1856 Mati Salumets nr 1857 Elmar Malleus



Eesti Sinine Erakond



nr 1955 Jaanus Glaase nr 1956 Kitti Jürgens nr 1957 Tiiu Kuurme nr 1958 Edvin Nugis nr 1959 Tiina Hunt nr 1960 Avo Allikmäe nr 1961 Heli Suits nr 1962 Anne Velli-Eenlo



Üksikkandidaat



nr 1403 Lembit Kandrov nr 1937 Rein Haggi nr 2001 Anne Taklaja



Valimisringkond nr 5 (Hiiu, Lääne ja Saare maakond)



Eesti Reformierakond



nr 188 Andres Lipstok nr 189 Urve Tiidus nr 190 Hannes Haavel nr 191 Agu Kohari nr 192 Argo Parv nr 193 Peep Laar nr 194 Kaie Holm nr 195 Anton Kaljula nr 196 Erik Keerberg nr 197 Aivo Vaske nr 198 Igor Prigoda nr 199 Anton Teras nr 200 Ene Kaups nr 201 Kalju Aigro nr 202 Üllar Laid nr 203 Mart Herman nr 204 Jaan Puusepp nr 205 Jaanus Tamkivi



Eesti Keskerakond



nr 411 Anti Liiv nr 412 Laine Tarvis nr 413 Voldemar Pinn nr 414 Heino Palu nr 415 Kalle Saar nr 416 Malle Kobin nr 417 Tiina Lobja nr 418 Arvo Ader nr 419 Tiit Beeren nr 420 Aarne Brokmann nr 421 Vahur Keldrima nr 422 Arvi Lopato nr 423 Harry Õnnis nr 424 Aksel-Johannes Putk nr 425 Lembit Ots nr 426 Urmas Mägi nr 427 Vello Nurk nr 428 Tuuli Pärtel nr 429 Veera Hani nr 430 Helju Välisson nr 431 Lemmi Heero nr 432 Ants Vahtras nr 433 Toivo Orgusaar nr 434 Vello Laanet



Erakond Mõõdukad



nr 674 Vambo Kaal nr 675 Jüri Reismaa nr 676 Kalev Kotkas nr 677 Johannes Pahapill nr 678 Rein Hallik nr 679 Jaanis Prii nr 680 Lia Hanso nr 681 Ahto Tatter nr 682 Jüri Soorsk nr 683 Ivo Eesmaa nr 684 Neeme Suur nr 685 Reet Tuisk nr 686 Aeri Salme nr 687 Liia Tähiste nr 688 Aivar Kallas nr 689 Mare Urbas nr 690 Taivo Altosaar nr 691 Arvo Soonik nr 692 Lembit Vainumäe nr 693 Natalia Jampolskaja nr 694 Ivar Otsa nr 695 Karl Teär nr 696 Enn Arukask



Isamaaliit



nr 929 Mart Nutt nr 930 Hain Rebas nr 931 Eino Kirs nr 932 Erki Tamm nr 933 Kristjan Prii nr 934 Aare Pajusalu nr 935 Heino Kerde nr 936 Gustav Kutsar nr 937 Margus Maiste nr 938 Heidi Tamm nr 939 Janek Barndõk nr 940 Tõnu Teder nr 941 Mati Kuntro nr 942 Urmas Arumäe



Eesti Maarahva Erakond



nr 1108 Raimu Aardam nr 1110 Helgi Mänd nr 1111 Raimond Ellik nr 1112 Õnne-Eha Kabrits nr 1113 Ülo Kannisto nr 1114 Toivo Kivipuur nr 1115 Endel Lepisto nr 1116 Rein Merila nr 1117 Peeter Pahla nr 1118 Aldur Paluste nr 1119 Hiljar Pärn nr 1120 Aarne Saarma nr 1121 Andres Sepp nr 1122 Asta Sepp nr 1123 Toivo Sits nr 1124 Urmas Tooming nr 1125 Ülo Valvere nr 1126 Mihkel Plaas



Vene Erakond Eestis



nr 1290 Diana Havi nr 1291 Reijo Leiger nr 1292 Kaie Liiving nr 1293 Loode Lind nr 1294 Raimo Luugan nr 1295 Aarne Maripuu nr 1296 Mihhail Maspanov nr 1297 Rein Raudsepp nr 1298 Anneli Sarapuu nr 1299 Hillar Sarapuu nr 1300 Elmar Tenson



Põllumeeste Kogu



nr 1378 Olev Ait nr 1379 Juhan Veel nr 1380 Ago Pärn



Eesti Koonderakond



nr 1492 Raivo Kallas nr 1493 Helma Heinmets nr 1494 Katrin Karisma-Krumm nr 1495 Mart Mäeker nr 1496 Endla Härm nr 1497 Rein Urman nr 1498 Mart Laidmets nr 1499 Ülo Vevers nr 1500 Liivia Anion nr 1501 Jaanus Enno nr 1502 Rein Hanson nr 1503 Ülo Vannas nr 1504 Alar Rästa nr 1505 Ain Kullo



Eesti Kristlik Rahvapartei



nr 1643 Siim Teekel nr 1644 Peeter Vikman nr 1645 Kaalep Koppel nr 1646 Urmas Rahuvarm nr 1647 Paul Rästa nr 1648 Toomas Vallimäe nr 1649 Margus Mäemets nr 1650 Zemfira Tammik nr 1651 Heino Seppel nr 1652 Jaanus Niinemets nr 1653 Tõnu Paju nr 1654 Malle Kruusmaa



Arengupartei



nr 1723 Jüri Preobrazenski nr 1724 Vallis Alliksoon nr 1725 Heikki Käo



Eestimaa Ühendatud Rahvapartei



nr 1858 Hillar Eller nr 1859 Vladimir Šeripov nr 1860 Külli Välison nr 1861 Rein Birnbaum nr 1862 Valeri Trofimov nr 1863 Juuli Pihl nr 1864 Galina Vahturova nr 1865 Aleksander Soome nr 1866 Liia Egipt



Eesti Sinine Erakond



nr 1963 Boris Šestakov nr 1964 Marika Ritso nr 1965 Raivo Pedanik nr 1966 Marget Tafel nr 1967 Helgi Paasik-Kokkola nr 1968 Riho Lääts



Üksikkandidaat



nr 559 Ilmar Altvälja nr 1687 Eino Paju



Valimisringkond nr 6 (Lääne-Viru ja Ida-Viru maakond)



Eesti Reformierakond



nr 206 Kristiina Ojuland nr 207 Feliks Undusk nr 208 Ants Liimets nr 209 Ene-Eha Urbala nr 210 Tõnis Randlane nr 211 Ivo Mõik nr 212 Kalev Naur nr 213 Aivar Kuusik nr 214 Tiit Salvan nr 215 Raivo Soosaar nr 216 Peeter Smitt nr 217 Aivar Kungla nr 218 Terko Jakobson nr 219 Riina Okas nr 220 Heini Viilup nr 221 Illimar Parts nr 222 Ivar Viljaste nr 223 Silvia Ilmenskaja nr 224 Allan Mänd nr 225 Svetlana Bogdanova



Eesti Keskerakond



nr 435 Edgar Savisaar nr 436 Toomas Varek nr 437 Mihhail Stalnuhhin nr 438 Anne Tasuja nr 439 Eldar Efendijev nr 440 Ando Leps nr 441 Lembit Kaljuvee nr 442 Arvo Jaakson nr 443 Valeri Korb nr 444 Urmas Laht nr 445 Jelena Ivanova nr 446 Valeri Kuznetsov nr 447 Jüri Vanajuur nr 448 Malle Malva nr 449 Eigo Laur nr 450 Arvo Aun nr 451 Krista Lepik nr 452 Arvi Eek



Erakond Mõõdukad



nr 697 Raivo Paavo nr 698 Oleg Gross nr 699 Endel Pilder nr 700 Vjatšeslav Suvorov nr 701 Tõnu Kõiv nr 702 Andres Mandre nr 703 Indrek Kullam nr 704 Indrek Saar nr 705 Maime Lõomets nr 706 Lauri Jalonen nr 707 Garri Raagmaa nr 708 Voldemar Nellis nr 709 Aini Salvik nr 710 Aldur Pääro nr 711 Tõnu Kasikov nr 712 Indrek Kristenprun nr 713 Enno Vinni nr 714 Jüri Eljas nr 715 Susanna Reelo nr 716 Aarne Vaik nr 717 Tõnu Ammussaar nr 718 Nikolai Burdakov nr 719 Kairi Jõesalu nr 720 Rita Kaljus nr 721 Mare Sipsaka nr 722 Medris Piir nr 723 Mihkel Iskül nr 724 Ülle Lichtfeldt nr 725 Helle Palk nr 726 Igor Malõšev



Isamaaliit



nr 943 Tunne-Väldo Kelam nr 944 Meelis Urban nr 945 Leho Karjus nr 946 Algur Kaerma nr 947 Sirje Jõemaa nr 948 Mihkel Juhkami nr 949 Tiit Kuusmik nr 950 Jaan Kulver nr 951 Ain Kalmaru nr 952 Jaan Mihkel Uustalu nr 953 Heli Kirsi nr 954 Kristi Tamm nr 955 Allan Lilleorg nr 956 Toivo Hallik nr 957 Eduard Ziljov nr 958 Elmu Koppelmann nr 959 Joel Guljavin nr 960 Jaan Stern nr 961 Jaak Läänemets nr 962 Mall Lepiksoo nr 963 Heldur Valdmann nr 964 Andrus Helenurm



Eesti Maarahva Erakond



nr 1127 Andra Veidemann nr 1128 Vello Tafenau nr 1129 Maret Prits nr 1130 Õie Reineberg nr 1131 Valdur Paas nr 1132 Olev Liblikmann nr 1133 Leo Saluste nr 1134 Andrus Simson nr 1135 Andres Treimann nr 1136 Ülo Jõgisoo nr 1137 Andrus Rekor nr 1138 Evi Kalda nr 1139 Evald Teetlok nr 1140 Jüri Undusk nr 1141 Oleg Burov



Vene Erakond Eestis



nr 1301 Lembit Annus nr 1302 Alla Matvejeva nr 1304 Galina Värinen nr 1305 Sergei Jozikov nr 1306 Vladimir Ostjakov nr 1307 Sergei Bragin nr 1308 Maria Larens nr 1309 Raissa Gromova nr 1310 Mihhail Tamberg nr 1311 Jelena Vessalauskas nr 1312 Iia Oja nr 1313 Viktor Vainik nr 1314 Jelena Tulzenko nr 1315 Maria Strukova nr 1316 Aleksandr Novopašin nr 1317 Maria Maspanova



Põllumeeste Kogu



nr 1381 Maia Randma nr 1382 Silwia Kallau



Eesti Koonderakond



nr 1506 Juhan Aare nr 1507 Tõnis Seesmaa nr 1508 Külli Pedak nr 1509 Jaan Ots nr 1510 Väino Viilup nr 1511 Bruno Uustal nr 1512 Andres Jaadla nr 1513 Urmas Tamm nr 1514 Regina Kaplina nr 1515 Sergei Sobolev nr 1516 Mart Aare nr 1517 Aivar Ojavere nr 1518 Estel Aare nr 1519 Peeter Velt nr 1520 Aala Gitt nr 1521 Heikki Lättemaa nr 1522 Aivar Part nr 1523 Tiiu Tölp nr 1524 Tiina Luts nr 1525 Harald Mägi



Eesti Kristlik Rahvapartei



nr 1655 Ilmar Tomusk nr 1656 Esko Süvari nr 1657 Meelis Etti nr 1658 Külvi Maisov nr 1659 Ilmar Kesa nr 1660 Jüri Järvsalu nr 1661 Tiiu Assafrei nr 1662 Endel Kask



Arengupartei



nr 1726 Enn Käiss nr 1727 Ülle Tooming nr 1728 Jaak Ruben



Eestimaa Ühendatud Rahvapartei



nr 1867 Endel Paap nr 1868 Hanon Barabaner nr 1869 Vladimir Homjakov nr 1870 Viktor Andrejev nr 1871 Aleksander Romantsov nr 1872 Riina Ivanova nr 1873 Julia Dmitrijeva nr 1874 Mihhail Galtšik nr 1875 Vladimir Iljuhhin nr 1876 Vjatšeslav Steklov nr 1877 Natalia Ontin nr 1878 Gennadi Afanassjev nr 1879 Natalja Modisson nr 1880 Niina Potapova nr 1881 Sergei Konõšev nr 1882 Galina Štšerbakova nr 1883 Anna Generalova nr 1884 Jevgeni Salnikov nr 1885 Voldemar Trumm nr 1886 Aleksandr Pavlovski nr 1887 Jane Paadik nr 1888 Tatjana Petrova nr 1889 Andrei Dvortsov nr 1890 Ilja Küttis nr 1891 Miralda Abramova nr 1892 Aleksei Galkin



Eesti Sinine Erakond



nr 1969 Voldemar Lehter nr 1970 Rein Larens nr 1971 Jüri Novikov nr 1972 Aili Mooses nr 1973 Vladimir Nefidov nr 1974 Sergei Linnard nr 1975 Vladimir Peterson nr 1976 Arvu Paist nr 1977 Tatjana Bodruhhina nr 1978 Tatjana Stepanova



Üksikkandidaat



nr 314 Gennadi Belov



Valimisringkond nr 7 (Järva ja Viljandi maakond)



Eesti Reformierakond



nr 226 Märt Rask nr 227 Andres Taimla nr 228 Tõnu Juul nr 229 Tõnis Kõiv nr 230 Silva Anspal nr 231 Urmas Suik nr 232 Vello Talviste nr 233 Kalev Aun nr 234 Enno Tammekivi nr 235 Tiit Ruisu nr 236 Raivo Mändmaa nr 237 Mati Allik nr 238 Jaan Mätas nr 239 Ülo Köst nr 240 Ülo Ansberg nr 241 Maie Kotka nr 242 Aino Kreitsman nr 243 Elle Laig nr 244 Jaak Tahur nr 245 Tõnu Traks nr 246 Liia Viks nr 247 Indrek Kivimäe nr 248 Enn Sõmer



Eesti Keskerakond



nr 453 Peeter Kreitzberg nr 454 Jaak Aab nr 455 Karl Õmblus nr 456 Margus Lääts nr 457 Erich Palm nr 458 Peeter Rahnel nr 459 Jaanus Marrandi nr 460 Kalle Jõks nr 461 Peeter Sadam nr 462 Sven Mikser nr 463 Arvids Tisler nr 464 Gunnar Krause nr 465 Jaan Pajuste nr 466 Karl Kurro nr 467 Ilmar Kõvatomas nr 468 Ülo-Rein Petter nr 469 Olavi Israel nr 470 Lembit Soots nr 471 Villem Kelgo nr 472 Reet Kaljula nr 473 Peeter Saul



Erakond Mõõdukad



nr 727 Toomas Hendrik Ilves nr 728 Mati Ilisson nr 729 Ilmar Mändmets nr 730 Arvo Veidenberg nr 731 Anu Raud nr 732 Jaan Kundla nr 733 Priit Põder nr 734 Jaak Põldma nr 735 Kaja Kaur nr 736 Hilja Matsalu nr 737 Viktor Mets nr 738 Andres Nuut nr 739 Urve Jaago nr 740 Leonhard Soom nr 741 Hans Maaten nr 742 Aleksander Sepp nr 743 Olev Leesmend nr 744 Ene Puulmann nr 745 Lembit Suvi nr 746 Piret Tiirusson nr 747 Jüri Puidet nr 748 Vello Tammer nr 749 Elmut Laane nr 750 Ruuben Rahumets nr 751 Elge Timpmann nr 752 Piret Jamnes nr 753 Olav Renno nr 754 Rein Köster nr 755 Rein Roos nr 756 Sven Mühlberg nr 757 Jaan Paavel nr 758 Mati Mehik nr 759 Mati Pirnpuu nr 760 Helle Sauga nr 761 Heino Fuks nr 762 Alma Arro nr 763 Eugen Jasinski nr 764 Arved Koitla nr 765 Marika Pukk nr 766 Jaak Mälk nr 767 Sergei Kukka nr 768 Jüri-Sander Vaikma nr 769 Olavi Jänes



Isamaaliit



nr 965 Mart Laar nr 966 Heiki Raudla nr 967 Kalju Kertsmik nr 968 Ülo Stöör nr 969 Jaago Kuriks nr 970 Emil Alesma nr 971 Aino Pung nr 972 Hellar Lill nr 973 Kalju Arpo nr 974 Raul Alliksaar nr 975 Raul Eenpuu nr 976 Aivar Villems nr 977 Ervin Jürisoo nr 978 Viktor Sarapuu nr 979 Piret Sihver nr 980 Rein Arjukese nr 981 Elle Veiken nr 982 Mati Urve nr 983 Jaak Pihlak nr 984 Tarmo Loodus nr 985 Vello Salum nr 986 Jaan Tammsalu



Eesti Maarahva Erakond



nr 1142 Ago Soasepp nr 1143 Tiit Tanner nr 1144 Jaan Lukas nr 1145 Mart Haugas nr 1146 Ivar Lepmets nr 1147 Alar Ojalo nr 1148 Rünno Johanson nr 1149 Jaan Eilart nr 1150 Aarne Salusaar nr 1151 Kaljo Lomp nr 1152 Ülo Rahula nr 1153 Rein Männik nr 1154 Valjo Masso nr 1155 Lennart Madisson nr 1156 Olev Riivits nr 1157 Elor Ilmet nr 1158 Virve Väre



Vene Erakond Eestis



nr 1318 Vladimir Ignatov nr 1319 Vladislav Ait nr 1320 Marina Virolainen nr 1321 Nikolai Martinson nr 1322 Anna Maspanova



Põllumeeste Kogu



nr 1383 Jaan Turi



Eesti Koonderakond



nr 1526 Ants Käärma nr 1527 Jaak Allik nr 1528 Voldemar Kuslap nr 1529 Angela Arraste nr 1530 Peep Aru nr 1531 Meelis Aus nr 1532 Linda Eenmaa nr 1533 Aivar Hommik nr 1534 Mati Jassik nr 1535 Arnold Kimber nr 1536 Piret Koorep nr 1537 Silva Kärner nr 1538 Tuve Kärner nr 1539 Helmen Kütt nr 1540 Evald Laprik nr 1541 Einar Laukse nr 1542 Reet Länkur nr 1543 Valter Mendelson nr 1544 Asta Pangsepp nr 1545 Kalju Preimer nr 1546 Ants Pärna nr 1547 Enn Reismann nr 1548 Mart Salumäe nr 1549 Urmas Suurpuu nr 1550 Veljo Tammik nr 1551 Heli Tobre



Eesti Kristlik Rahvapartei



nr 1663 Peeter Alvre nr 1664 Rainis Saar nr 1665 Enn Seppel nr 1666 Reio Roosi nr 1667 Lembit Rosina nr 1668 Anu Vasli



Arengupartei



nr 1736 Ülle Raudla nr 1737 Jaak Salmar nr 1738 Peeter Oja nr 1739 Herbert Last nr 1740 Martin Laur



Eestimaa Ühendatud Rahvapartei



nr 1893 Annika Tagaküla nr 1894 Katrin Sepp nr 1895 Mare Lepist nr 1896 Ene Ermel nr 1897 Malle Väljataga nr 1898 Irina Õispuu



Eesti Sinine Erakond



nr 1979 Hardi Volmer nr 1980 Heli Vaikmäe nr 1981 Tiit Madisson



Üksikkandidaat



nr 315 Jaan Kivi nr 1215 Helju Orr



Valimisringkond nr 8 (Jõgeva ja Tartu maakond)



Eesti Reformierakond



nr 249 Kaljo Kiisk nr 250 Ignar Fjuk nr 251 Kadri Peterson nr 252 Kalev Lillo nr 253 Meelis Pauklin nr 254 Arvi Vask nr 255 Andi Einaste nr 256 Alfred Paulson nr 257 Urmas Polli nr 258 Mihkel Mugur nr 259 Urve-Anne Kade nr 260 Tõnu Keskküla



Eesti Keskerakond



nr 474 Erika Salumäe nr 475 Heldur Jõgioja nr 476 Kalle Mihkels nr 477 Toomas Kõuhkna nr 478 Heldur Peterson nr 479 Hellat Rumvolt nr 480 Mart Nõmmik nr 481 Heldur Lääne nr 482 Jüri Ginter nr 483 Tõnu Hallik nr 484 Sulev Kuus nr 485 Pavel Bogdanov nr 486 Henn Käärik nr 487 Helle Kõll nr 488 Victoria Punga nr 489 Tiia Juhkam nr 490 Ervin Hurt nr 491 Aleksei Tihhomirov nr 492 Triin Lukk nr 493 Viktor Gorjunov nr 494 Rain Jeret



Erakond Mõõdukad



nr 770 Enn Tarto nr 771 Liia Hänni nr 772 Meelis Paavel nr 773 Uno Kiisholts nr 774 Karin Jaanson nr 775 Ranne Jäme nr 776 Jaan Soon nr 777 Jaak Juske nr 778 Aarne Liiv nr 779 Jüri Müntel nr 780 Hillar Kald nr 781 Raivo Vadi nr 782 Rein Kolk nr 783 Anne Örd nr 784 Jüri Pertmann nr 785 Valdo Lust nr 786 Margus Otsus nr 787 Uno Andre nr 788 Peep Peterson nr 789 Anne Adams



Isamaaliit



nr 987 Kalle Jürgenson nr 988 Peeter Olesk nr 989 Raivo Tarik nr 990 Margus Pleksner nr 991 Madis Avi nr 992 Tiit Hilpus nr 993 Riina Reinthal nr 994 Voldemar Madisso nr 995 Ellu Kullamägi nr 996 Lembit Saarnits nr 997 Ain Vahtra nr 998 Mart Raudsaar



Eesti Maarahva Erakond



nr 1159 Villu Reiljan nr 1160 Jaan Pöör nr 1161 Jüri Järviste nr 1162 Urmas Ingver nr 1163 Tõnis Soonets



Eesti Maarahva Erakond



nr 1164 Maido Pajo nr 1165 Hendrik Allsaar nr 1166 Lea Kiivit nr 1167 Kalju Mertsina nr 1168 Jozsef Weinrauch nr 1169 Meelis Kull nr 1171 Vello Halling nr 1172 Ervin Järv



Vene Erakond Eestis



nr 1323 Olga Kereketkina nr 1324 Vjatšeslav Krivošei nr 1325 Marina Sorgus nr 1326 Nadezda Borissova nr 1327 Gennadi Zalekešin nr 1328 Georgi Gorjunov nr 1329 Pavel Omelin nr 1330 Tea Vares nr 1331 Aleksandr Borzenkov nr 1332 Viktor Korotkov nr 1333 Igor Kuhharev nr 1334 Stanislav Latov nr 1335 Antonina Latova nr 1336 Marina Maspanova



Põllumeeste Kogu



nr 1384 Mart-Olav Niklus nr 1385 Andrus Suija nr 1386 Auli Andersalu nr 1387 Ants Viro nr 1388 Aksel Miil



Eesti Koonderakond



nr 1552 Mai Treial nr 1553 Mait Klaassen nr 1554 Aavo Mölder nr 1555 Liidia Karzubova nr 1556 Kaire Bubnis nr 1557 Maie Tulp nr 1558 Ants Prii nr 1559 Väino Tuhkanen nr 1560 Viljar Veskiväli nr 1561 Jaanus Järveoja nr 1562 Otto Štukert nr 1563 Juhan Telgmaa



Eesti Kristlik Rahvapartei



nr 1669 Uno Silberg nr 1670 Taimi Pärna nr 1671 Jaak Jürgens



Arengupartei



nr 1741 Olavi Annuk nr 1742 Anneli Tammaru nr 1743 Erki Suits nr 1744 Joel Toomsalu



Eestimaa Ühendatud Rahvapartei



nr 1899 Gennadi Kulkov nr 1900 Oleg Kurnossov nr 1901 Fjodor Savihhin nr 1902 Georgi Naidenkov nr 1903 Kalju Hermann nr 1904 Maire Lass nr 1905 Tiina Peemot nr 1906 Valentina Karnouhhova



Eesti Sinine Erakond



nr 1982 Jako Kull nr 1983 Lehte Riives nr 1984 Marko Mölder nr 19

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee