Eesti uudised

Kõrvaharke tulvil nektariin (74)

Lauri Birkan, 27. juuli 2009, 00:00
NAGU ÕUDUSFILMIS: Just selline nägi välja Rimist ostetud nektariin pärast esimest ampsu. Pildistamise hetkeks olid kolm kõrvaharki jõudnud juba diivani vahele putkata. Foto: Erakogu
Õhtulehega ühendust võtnud Diana räägib, et käis sõbrannadega esmaspäeval Tallinnas Lootsi tänava Norde Centrumi Rimis. Osteti ka kaks nektariini.

"Kui sõbranna ühte neist hammustas, oli seal sees terve pesakond kõrvaharke. Kolm põgenesid diivani sisse," räägib Diana, kelle sõnul pidid nad diivani välja viima, sest oma koju nad selliseid koduloomi pesitsema ei soovi.

Rimi turundus- ja kommunikatsioonijuhi Evelin Mägioja sõnul on väga kahju, et klient ei soovinud nendega kaebust edasi arutada, et asja lähemalt uurida ja vajadusel ostetud tooted kompenseerida. Ta lisab, et nektariinide kvaliteeti kontrollib Rimi keskladu visuaalselt. Kuid igast partiist võetakse pisteliselt puuvilju ja lõigatakse uurimiseks pooleks.

Mägioja hinnangul on teoreetiliselt võimalik, et kõrvahark puges nektariini sisse korjamiskohas, ent täiesti võimatu, et neid leiduks Rimi kesklaos, kus temperatuur on kõigest 4 kraadi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee