Eesti uudised
ERR video!

Skandaalne reisifirma hullutas kartulikasvatajat puhkuseosakutega (32)

Toimetas Kaspar Käänik, 20. mai 2009 18:58
Nissi kandi kartulikasvataja Jaak Vackermann, kes tahtis talutööle vahelduseks perega palmi all puhata, soetas Holiday Clubi kaudu puhkuseosaku.

Mais 2003 potsatas taluniku postkasti firma Holiday Club Eesti filiaali kutse puhkuseosaku esitlusele, vahendab ETV koduleht saadet "Pealtnägija".

Teatati, et kui Jaak koos elukaaslasega kohale ilmub, on ta juba võitnud ühe kolmest hinnalisest auhinnast – mobiiltelefoni, LCD-teleri või majutuse Tenerifel.

Aastate jooksul investeeris ta puhkuseosakutesse kokku üle 150 000 krooni ja see summa kasvab pidevalt, sest talt nõutakse regulaarset hooldustasu. 

"Tarbija viiakse peale mitmetunnist esitlust sellisesse seisu, et ainuke võimalus sealt ruumist välja saada on lepingu sõlmimine. Ja kui see leping on sõlmitud, siis tahetakse kohe saada ka sissemaksuraha," kirjeldab tarbijakaitse kõneisik Hanna Turetski.

Holiday Clubi Eesti filiaali juhi Jaanus Kuke sõnul on Vackermanni pretensioonid põhjendamatud ja ebaadekvaatsed. "Tema käitumine meie suhtes on olnud natukene jabur," kirjeldab Kukk talunikku tüütu kliendina, kes ei taipa, millisele lepingule ise alla kirjutas.

Samal teemal

23.05.2014
Teist korda samas lõksus – puhkuseosakute müüja terroriseerib petetud pensionäripaari