Foto: Arno Saar
Toimetas Marge Sillaots 4. aprill 2009 20:54
"Laululahingu" viimase eelvooru hommik algas rahu ja armastuse tähe all. Õhtusest saatest lahkusid võiduga Haapsalu kammerkoor ja WAFi koor. "Nulliringist" taas mängu pääses ka Kalevi kammerkoor.

"Armastame oma vastaseid, ei mingeid lahinguid. Maailmale on vaja armastust," kõlas Kalevi kammerkoori sõnum. WAF-koori sõnul on nende kõige suuremaks trumbiks elurõõm ja see, et neile meeldib väga laulda. Haapsalu kammerkoor nakatas kõiki juba varahommikul oma sära ja üksmeelega. Loosiõnnega olid rahul kõik koorid.

Laulukoore hindasid Aarne Saluveer, Maire Aunaste ja Eri Klas. Saatejuhiks on Tarmo Leinatamm.

I vooru laul:

Haapsalu kammerkoor - "See rõõm on elust endast". Kõik kolm žüriiliiget kiitsid koori dirigenti ning nende mahedat häält.

WAF-koor - "Sa haara kinni mu käest". Kolm žüriiliiget leidsid, et kooril on hulgaliselt energiat, laulu uus seade oli omapärane ja kaasahaarav ning kiita sai ka meeskonnatöö.

Kalevi kammerkoor - "Maria Louisa". Koorid meeldisid žüriile nii värvilise riietuse kui kallistuste poolest. Kiideti ka ühtehoidvust.

II vooru laul:
WAF koor - "Inimene õpib". Saluveerile meeldis Rujalik energia. Aunastele meeldis koori temperament.

Kalevi kammerkoor - "Pärlipüüdja". Aunastele meeldis koori tehtud konnahääled. Koor sai kiituse ka Eri Klasilt.

Haapsalu kammerkoor - "Pühapäev". Saluveerile meeldis koorile džässilik viis. Klasile meeldis koori julgus laulda vaikselt. 

III vooru laul:

Stuudios oli Lea Liitma, kes esitas laulu "Ära piina mind". 

Võitjakoori tegi teatavad sportlane Gert Kullamäe - televaatajad hääletasid võitjaks Haapsalu kammerkoor. Kolmeliikmeline žürii valis võitjaks WAFi koor. "Nulliringist" pääses järgmisse vooru ka Kalevi kammerkoor.