Seltskond

Max Kaur kaotas metsas süütuse  (44)

Toimetas Mari-Leen Albers, 21. jaanuar 2009, 12:08
Max Kaur fotograaf Indrek Galetini homosuhteid propageerival näitusel "Amour - vahet pole". "Arvan, et tsiviliseeritud maailm ja vana Euroopa on kõik juba ammu otsustanud. Seepärast on ainult aja küsimus, millal meie tänane stagna-Riigikogu julgeb hääletada teatud osa ühiskonna vabaduse eest. Inimene olgu vaba ja õnnelik," kommenteerib Kaur homoteemat. André Altjõe
Kasiinosõdalase ning poliitiku Max Kauri ellu kuulub 20 aastat noorem armastus, süütuse kaotamine samuti endast vanemale naisele ning uus silmarõõm, kellega kohtus poliitilisel üritusel.

Trend24 uuris mehelt tema esimese armastuse ja seksi kohta. "Nii juhtuski, olin 16aastane ja armusin keskkooli ajal minust vanemasse ilusasse, aga aktiivsesse ja tõsisesse komnoorest neidu," meenutab Max esimest armastust. "Kuna olin Mustamäe noor, siis me jalutasime, suudlesime ja pidevalt kaotasime süütust muinasjutuliselt romantilises Mustamäe männimetsa pargis," kirjeldab mees metsikut armumisaega.

Tänaseks on Max ja Diana, kes mehes paarkümmendaastat noorem, vaid sõbrad, räägib mees teisest naise vallutusest. "Ta on julge ja imeilus noor daam, kes nagu paljud Eesti naised on valmis minema sõtta ühiskonna ja pere eest!"

Maxi süda päris vaba siiski polevat, kuid kes tema hinge seekord vallutanud on, jätab mees saladuseloori varju: "Nii palju võin öelda, et saime tuttavaks minu poliitilsel üritusel Kristiine linnaosas."

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee