Eesti uudised

Steinfeldt eitab süüdistusi: "Minu missioon on noori poisse aidata!" (101)

Toimetas Marge Sillaots, 3. detsember 2008, 17:36
 Arno Saar
ETV saates "Pealtnägija" rääkis korduvalt pedofiilias süüdistatud muusik Joel Steinfeldt, et ükski jurist teda kaitsta ei taha, kartes saada "pedeadvokaadi" tiitlit.

Oma Lasnamäe korterist lahkub Steinfeldt harva, kuna tema nägemine ärritavat inimesi. Ajakirjandusega ei suhtle mees samuti, kuna on pettunud ja kedagi ei usalda.

Skandaal Steinfeldti ümber sai alguse 13 aastat tagasi, kui muusik Itaaliast pärast türmis istumist tagasi tuli. Itaalias vangis olemise kajastamist ajakirjanduses kommenteeris muusik järgmiselt: "See, mis mina korda saatnud - ütlesin ajakirjanikule, et pole ka surmaga ähvardades selliseks võimeline, kuid see jäeti välja."

Kuigi Steinfeldt oma süüd järjepidevalt eitab, teeb ta oma käitumisega siiski kõik, et kahtlus püsiks. Nii võtab mees enda juurde siiani järelepanu elama probleemse minevikuga noori poisse. Muusiku sõnul on poiste aitamine aga tema ülesanne: "Kus häda näed laita, seal mine ja aita. Ju on mul siis selline missioon!"

Steinfeldti häirib ehk enamgi, et kui kirjutatakse palju tema juures viibivatest noortest poistest, ei ole keegi siiski esitanud ühtegi tõelist süüdistust. 

Selle aasta jaanuaris väitis 15aastane noormees, et tuntud muusik kuritarvitas teda kolme nädala väitel nii seksuaalselt kui ka füüsiliselt. Steinfeldtile määrati trahv, mille mees vaidlustas, kuna tema sõnutsi olevat poiss vaid temalt raha välja pressida tahtnud.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee