Muusika

Elmari "Laulutunni" võitis Heleri Arumets (1)

Toimetas Silver Saluri, 16. november 2008, 17:59
Elmari "Laulutunni" võitja Heleri Arumets Raadio Elmar
Raadio Elmari sügisprogrammi saade "Laulutund" jõudis õnneliku lõpuni. Võitjaks sai ülekaalukalt Tartu neiu Heleri Arumets.

Saatejuhiks, õpetajaks ja lauljate hindajaks oli ansamblist "Zone" tuntuks saanud lauljanna Vaike Hannust, kes andis võistluslikus mängus alustuseks nö. sissepääsu ülesande, milleks oli väikene hääleharjutus. Kui harjutus oli piisavalt hea, sai kuulaja juba "võistlustulle" astuda, mis tähendas saatejuhi poolt etteantud loo laulmist otse-eetris, teatas Elmari peatoimetaja Owe Petersell.

Saate lõpus otsustas Vaike finaali pääseja. Kümne finalisti seast selgitas võitja juba kuulajate hääletus, milles kokku osales 1009 inimest. Rebimine oli tihe, kuid ülekaalukalt võitis siiski Tartu tüdruk Heleri Arumets. Teisele kohale jõudis Marianne ja kolmandale Aare.

Esikoha omanikule oli auhinnaks singli produtseerimine ja see singel jõuab ka plaadile "Elmari Tantsuõhtu 12".

Heleri on 23aastane Tartu tüdruk ning töötab lasteaias rühmaõpetajana. Muusikaga on ta lisaks lastega laulmisele kokku puutunud läbi tüdrukuteansambli "4 friends" ja kooliaegse noortebändi. Heleri armastab eestikeelseid laule, ka finaalsaates ei peljanud ta otse-eetris kuulajaid ühe talvise loo laulmisega üllatada.

Värsket singlit pealkirjaga "Tule tagasi" võib raadiost juba uue lauluna kuulda. Loo kirjutasid Marco Margna ja Anu Röömel. Margna sõnul on tegemist andeka noore inimesega, kes suutis loo kõik hääled sisse laulda vaid 40 minutiga.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee