Krimi

Sigareti õpilase kätte surunud Tarmo Loodus tunnistati kriminaalteos kahtlustatavaks  (110)

Nataly Koppel, 21. oktoober 2008 13:08
Tarmo LoodusFoto: Arno Saar
Politsei tunnistas kriminaalkuriteos kahtlustatavaks endise siseministri ja Viljandi ühendatud kutsekooli direktori Tarmo Looduse, kes väidetavalt surus ühele õpilasele põleva sigareti peopessa.

Prokuratuuri teatel esitati Loodusele kuriteokahtlus karistusseadustiku paragrahvi järgi, mis käsitleb kehalist väärkohtlemist.

„Loodus andis omapoolsed kommentaarid ning asja uuritakse," selgitas Lõuna ringkonnaprokurör Maria-Liina Talimaa. „Kui pikale võib uurimine venida, pole praegu teada."

Karistusseadustik näeb kehalise väärkohtlemise eest kohtus süüdimõistmise korral ette kuni kolmeaastase vangistuse.

Viljandi kutsekooli õpilane esitas politseisse avalduse Tarmo Looduse kohta, kes olevat kustutanud talle koni peopessa.

Viljandi politseijuht Alvar Pähkel ei välista, et 18aastase koolipoisi avaldus direktori vastu võib olla lihtsalt kättemaks. "Mis te arvate, kuhu poiss oma suitsu paneb, kui koolidirektor tuleb," vihjas politseijuht võimalusele, et õpilane võis oma peopesa suitsuotsaga ise ära kõrvetada.

"Läksin välja, käskisin konid ära panna, aga see poiss ei pannud. Ütlesin, et konid käest ja tervitame nagu mees mehega, aga tema andis käe, endal koni käes," selgitas Loodus ja väljendas süütunnet, et koni poisile kätte surus.

Samal teemal

27.01.2012
Ekssiseminister Loodus: Vaher peaks tagasi astuma

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee