TAAS EKRAANIL: «Eks kõik peavad kuidagi hakkama saama. Meil on ka omad hoidjad,» sõnab kaheaastase Miira ja üheksakuuse Voldemari kõrvalt septembris taas Kanal 2 sarjas «Kelgukoerad» kaasa lööv näitleja Kadri Adamson. (Arno Saar)

"Ma pole nagu ära olnudki," ütleb sarjas "Kelgukoerad" Laurat kehastav näitlejanna Kadri Adamson, keda algavast hooajast uuesti ekraanil näeb.

Kadri tegi Kanal 2 sarjas "Kelgukoerad" kaasa peaaegu viimse hetkeni enne praegu üheksakuuse Voldemari sündi. Ja kevadel lõppenud hooaja viimases osaski ilmus Laurat kehastav Adamson taas välja, sedakorda Posti (Ivo Uukkivi) lapsega.

"Rõõmustan väga suurema koormuse üle," tunnistab Kadri Adamson, keda septembris ekraanile tulevates uutes seriaaliosades jälle tihemini näeb.

""Kelgukoerte" fännidele võib öelda, et sellel hooajal näevad nad Laurat, ja näevad Laurat päris palju," kinnitab ka sarja produtsent Toomas Kirss.

Kevadel, kui krimisari "Kelgukoerad" lõppes, jäi selles palju lahtiseks. "Lood on väga põnevad! Kelk (Kalju Komissarov) sai kuuli, Kõsta (Mait Malmsten) läks emale luuüdi andma ja Post sai poja kätte," meenutab Kirss. "Ja see kõik läheb edasi. Sealt ei ole mingit hüpet, et näiteks järsku ei ole enam Postil poega. Postil on ikka poeg olemas.

Ja Karin Rask on ka olemas. Toomas tuleb tagasi. Ja Toomasel on suhteliselt tõsine ja vägivaldne jutuajamine Postiga. Põnevust on päris palju!"

Sarja "Kodu keset linna" naaseb Carmen Mikiver

TV3 sari "Kodu keset linna" jätkub septembris algaval hooajal ärevalt. "Võiks öelda, et start pole kaugeltki mitte rahulik ja kodune, vaid pigem kriminaalne ja intrigeeriv," analüüsib TV3 avalike suhete juht Annely Adermann. "Mäletatavasti katkes sari kevadel hetkel, kui Marinale (Alina Karmazina) helistati, et tema ja Steni (Indrek Ojari) tütar Karola (Arina Milisnikova) on röövitud ja tagasi saab lapse vaid kopsaka lunaraha eest. Ühesõnaga: mängu tulevad Karolat pantvangis hoidjad, kellel plikaga sugugi lihtne pole."

Karola kadumine pole aga sarja ainus traagika. "Lisaks lapseröövile on oluliseks märksõnaks majanduskriis, mis juba alguses mitu uut tegevusliini käivitab. Sarjas läheb täpselt nagu päriselus! See tähendab, et äri ajavad meestegelased tunnevad omal nahal, mida tähendab töiste asjade allamäge veeremine," selgitab Annely. "Ühel juhul toob äriline ebaõnn kaasa lausa nii kriitilise seisu, et üks tegelastest on sunnitud oma elu kõige olulisemast projektist loobuma."

Adermanni sõnul jätkab sarjas palju juba tuttavaid näitlejaid, kuid tulemas on ka uusi. "Näiteks Erki Laur, Tiina Tõnis, Juss Haasma ja Veljo Reinik. Kõigele lisaks saab rolli ka koer," muigab Annely ja lisab, et varasematest seriaalinäitlejatest naaseb Carmen Mikiver.

Jan Uuspõld jätkab teles

Samuti TV3 ekraanile tulevas seriaalis "Brigaad 3" on suuremad muudatused seotud just nimelt näitlejaskonnaga.

"Margus Prangli kõrval istub kiirabiauto rooli Aarne Mägi, kes on Kuressaare Linnateatri näitleja," alustab sarja produtsent Toomas Kirss loetelu. "Uue arstina näeb Indrek Sammulit. Nüüd on kaks autojuhti ja kaks arsti: Margus Prangel ja Aarne Mägi ning Jan Uuspõld ja Indrek Sammul. Uurijaks hakkab Piret Simson."

Süžeest: brigaad satub ootamatult kokku kahe kurikaelaga (Indrek Taalma ja Tarmo Tagamets). "Ja need kurikaelad on sellised tiba koomilised ja juhmivõitu. Näiteks matavad laiba metsa ja üks ütleb teisele, et kaeva haud. Ja see teeb hauakääpa. Teine küsib: "Mida sa nüüd tegid?" ja teine vastab: "Ma tegin haua!" Sellised natuke koomilised, totud," muigab Kirss.

Indrek Sammuli kõrval jätkab arstina juba varem sarjas olnud Jan Uuspõld. "Jan näeb ja kuuleb mingeid asju, tal käivad aeg-ajalt luulud peal," räägib Kirss. "Ta õpib nendega elama ja nendest kasu lõikama. See on natuke müstilisem pool..."

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis