Elu

Piret Järvis abiellub (33)

Eveli Rebane, 17. juuni 2008, 00:00
SÕUAVAD ABIELURANDA: Piret Järvis ja Kallervo Karu kinnitavad kuuldusi kihlumisest, kuid lisavad, et pulmapäev veel kindel ei ole.  Teet Malsroos
Menubändi Vanilla Ninja liige Piret Järvis kihlus oma elukaaslase, ansambli Slide-Fifty trummari Kallervo Karuga. Noortel õnnestus käepalumist avalikkuse eest varjata tervelt pool aastat.

Kui piigadebändi Vanilla Ninja liikme ja MTV Eesti VJ Piret Järvise käest küsida, kas kuuldus kihlumisest peab paika, vastab ta ausalt: "Jaa, tõde!" Esimese asjana uurib Piret, kust ja kuidas uudis lõpuks päevavalgele ehk meediasse jõudis – nimelt selgub, et noorpaar kihlus juba mõnda aega tagasi. "Eelmise aasta lõpus jõulude paiku," ütleb Piret.

Samas ei ole ta enda sõnul rõõmusõnumit siiski vaid enda teada hoidnud. "Ma ei ole seda kellegi eest varjanud – kõik sõbrad ja tuttavad, kes pidid teadma, neile ütlesin. Mul on lihtsalt sellised head ja toredad lähedased, kes ei lähe seda teistele kuulutama," selgitab Piret, kuidas uudis meedia eest nii kaua saladuses püsis.

Päeva veel määratud pole

"Sellest on praegu veel natuke halb rääkida. Ei taha asja nii-öelda ära sõnuda," arvab abiellumisest Pireti elukaaslane Kallervo Karu ja lisab, et täpseid pulmaplaane praegu tehtud ei ole. Sama räägib ka Piret. "Suvel oleme mõlemad töised. Vaatame-mõtleme, mis sügisel saab," annab Piret lootust, et pulmad võivad tulla sügisel.

Sõprade seas Kalleks kutsutav Kallervo on pulmadest rääkides otsekohene: "Ma mõtlen, et ei hakkaks üksipulgi jahuma. Kui ma räägin, siis ma räägin nii, et oleks informatsiooni ka. Ja praegu ei ole mul veel väga palju midagi rääkida."

Kuidas Kallervo Pireti kätt palus, seda nad kogu Eesti rahvaga jagada ei taha. "Kogu see käepalumine oli väga romantiline, aga see jääbki ainult meie teada, kuidas see oli," sõnab Järvis ja lisab, et teema on siiski väga isiklik.

Varjasid oma suhet

Alguses oma suhet avalikkuse eest varjata püüdnud Piret ja Kallervo on olnud paar peaaegu kaks aastat, 2006. aasta suvest. Nad tutvusid tänu muusikale – nimelt oli Slide-Fifty 2005. aastal Saku Suurhallis ninjade kontserdi soojendusesineja.

Räägitakse, et ansamblist Slide-Fifty on endale kallima leidnud teinegi ninjatüdruk – Lenna Kuurmaa. Tema olevat paaris bändi kitarristi Robert Vaiglaga, kuigi kumbki osapool seda siiani avalikult kinnitanud pole. Mullu kolis oma kallimaga, Kristjan Varikuga, kokku ka ansambli kolmas liige Katrin Siska.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee