Seltskond

Rolf Junior saab kesksuvel isaks  (72)

Mari-Leen Albers, 1. aprill 2008, 00:00
Vastne issi Rolf Junior Aldo Luud
"Jah, jah, vastab tõele, et me saame lapse," särab laulja Rolf Junior, kes saab peagi oma kauaaegse elukaaslasega lapsevanemateks.

Muusikalilauljal Rolf Junioril on juba mitu aastat olnud elukaaslane, kes temaga koos meedias figureerinud ei ole, kuna ei soovi sellist tähelepanu. "Me ei ole meedias koos olnud, sest mõndade ürituste jaoks on ta liiga noor ja üleüldse ei soovi ta tähelepanu" ütleb elukaaslase kohta Rolf. Samas osaleb neiu hetkel ühes telereklaamis, millises, ei soostunud Rolf vastama.

Eelmisel neljapäeval esines Rolf ööklubis Angel, kus SL Õhtuleht Online'i reporter teda lava taga filmimas käis ning märkas noormehe kaelal maasikat. Asja uurima hakates selguski tõsiasi...

Tüdruk on Rolfist tunduvalt noorem. Nad tutvusid mõne aasta eest ühise sõbra sünnipäeval, kus teineteisele silma jäid. Armumine ei tulnud kohe esimesest silmapilgust. Paar nädalat hiljem uuris Rolf välja neiu kontaktandmed ja võttis temaga Orkuti kaudu ühendust, sest tüdruku kelmikas naeratus ei andnud talle rahu.

Noored hakkasidki suhtlema. Neiu oli olnud alguses päris kahtleval seisukohal, ei uskunud, et suure vanusevahega võiks neist paarina asja saada. "Ta on oma eakohta väga targa ja aruka mõtlemisega, hästi täiskasvanulik," kiidab Rolf oma tulevase lapse ema, kelle vanust ta öelda ei taha. Ajapikku sai aga sõprusest armastus ja nüüdseks on paar koos juba üle kahe aasta. Sel suvel on oodata ka perelisa.

"Jah, jah, vastab tõele, et me saame lapse," särab Rolf, kui uurin, kas kurejutud on tõesed. "Kevad on täiega südames, ma olen nii armunud ja ma ei suuda me pisikest ära oodata!" lõkkab seksikas teismeliste hullutaja, kes peaks isaks saama kesksuvel.


Palju-palju õnne noortele lapsevanematele.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee