Uudised

Ehitusfirma annetas lastekliinikule suure summa raha 

SLÕL Online, 10. märts 2008 12:50
AS Ehitusfirma Rand & Tuulberg pidas oma 15. tegevusjuubeli tähistamisel meeles kõige väiksemaid - SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond võttis neilt vastu 174 000 krooni suuruse annetuse, mille eest fond ostab jälgimismonitori.

AS Ehitusfirma Rand & Tuulbergi juhatuse liikmel Taivo Tähel on väga hea meel tähistada firma 15-aastast edukat tegutsemist heateoga: "Rõõm tööjuubelist on suur ka lilli ja kinke vastu võtmata - otsustasime oma sõpradele ja koostööpartneritele teha ettepaneku pidada meie tähtpäeva puhul meeles hoopis lastefondi. Paljudest annetustest kogunenud märkimisväärne summa on meile parim kingitus."

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond ostab ehitusfirmalt kingiks saadud raha eest Tartu Ülikooli Lastekliiniku üldpediaatria osakonnale jälgimismonitori.

Varasemast rohkem sünnib väga väikesi ja enneaegseid lapsi, keda suudetakse aidata elule. Kriitilises seisus beebit ravitakse esmalt lasteintensiivravi osakonnas, kus on loodud väga head tingimused - patsiendile on tagatud ööpäevaringne jälgimine süsteemse aparatuuriga. Intensiivravi-aeg saab õnnelikult mööda, laps paraneb ja kasvab ning võiks minna edasi üldpediaatria osakonda, et vabastada erakorralise ravi võimalused uutele abivajajatele. Selleks, et olla kindel, et olukord jääb eritingimustest lahkudes veel mõneks ajaks turvaliselt kontrolli alla, on vaja aparatuuri abil seisundi jälgimise võimalust, üldpediaatria osakonnas aga seda võimalust seni ei ole.

SA TÜK Lastefondi juhataja Merike Kaunissaare on jälgimismonitori ostuks suurt summat vastu võttes väga tänulik: "AS Ehitusfirma Rand & Tuulbergi suuremeelne abi võimaldab lastekliinikul areneda selle poole, et aparatuuri abil lapse seisundi jälgimise võimalus saab üha kättesaadavamaks -kokkuvõttes saab üha rohkem lapsi üha paremat abi".

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond on asutatud 2000. aasta sügisel 26 eraisiku poolt eesmärgiga parandada laste ravitingimusi Tartu Ülikooli Kliinikumis.

Lastefond ootab häid inimesi toetama haigete laste ravi püsiannetusega, sõlmides internetipangas püsikorralduslepingu,
või kandes ühekordse annetuse Lastefondi arveldusarvetele:

Hansapangas 221015828742
Ühispangas 10220014910011
Sampo pangas 334408530000
Nordea pangas 17000285384

Oodatud on ka kõned annetustelefonidele:
Helistades 900 5025, annetad 25 krooni.
Helistades 900 5100, annetad 100 krooni.
Helistades 900 5500, annetad 500 krooni.

Lastefondi koduleheküljel on võimalik annetusi teha ka pangalinkide kaudu.
Lastefondi kodulehekülg asub aadressil www.lastefond.ee

Lastefond on oma tegevuse kaheksa aastaga suutnud lahkete inimeste abiga haigete laste heaks teha palju - tänu annetustele on lastefond soetanud suure hulga vajalikke aparaate.

Üle on antud suuremaid ja väiksemaid aparaate, koolitatud arste ja korraldatud huvitegevust haiglas olevatele lastele. Kolm raskesti haiget last on saanud kaks aastat vajalikku ravi uute efektiivsete kuid kallite ravimitega summa eest, mis kogunes ERLE-kampaanias, edukalt on kulgenud ihtüoosi-haigete laste heaks korraldatud heategevuskampaania.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee