Eesti uudised

Päästeameti peadirektoriks saab Kalev Timberg 

SLÕL Online, 28. veebruar 2008, 10:29
Kalev TimbergFoto: Teet Malsroos
Valitsus kiitis heaks eelnõu, mille kohaselt nimetatakse Kalev Timberg Päästeameti peadirektoriks selle aasta 1. märtsist kuni viieks aastaks.

"Kalev Timberg on väga hea spetsialist, kelle teadmiste ja kogemuste poolest võrdväärset Eestis ei ole. Tegemist on tõelise professionaaliga," ütles siseminister Kalle Laanet.

Minister lisas, et Kalev Timbergist saaks Päästeametile juht, kes suudab tagada asutuse jõudsa arengu.

2000. aasta veebruarist siseministeeriumi sisejulgeoleku asekantsleri ametikohal töötanud Kalev Timberg oli eelnevalt 1992. aastast päästeameti peadirektori asetäitja.

Siseministeeriumis sisejulgeoleku asekantslerina töötamise ajal juhtis ja korraldas K. Timberg haldusala struktuuride strateegiate ja arengukavade väljatöötamist ning tema eestvedamisel on oluliselt korrastatud ja arendatud kriisijuhtimise süsteemi. Märkimisväärne on tema panus juhitava sisejulgeolekuvaldkonna seadusloomes. Kalev Timberg on juhtinud erinevaid päästealaseid suuroperatsioone.

Kalev Timbergi on autasustatud Eesti Punase Risti II ja III klassi ordeni, Päästeteenistuse kuldristi, Politsei teeneteristi II klassi, Piirivalve III järgu teenetemärgiga, Kaitseliidu eriteenete medali ja Kaitsejõudude Peastaabi teeneteristiga.

Kalev Timberg on sündinud 1950. aastal, ta on abielus ning peres on kaks poega.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee