Eesti uudised

Poemüüja tulistaja ikka jooksus 

Allar Viivik, 16. veebruar 2008 00:00
Politsei pole siiani suutnud tabada meest, kes kolmapäeva keskpäeval tulistas Kohtla-Järve ühes poes tuttavat müüjatari.

Kolmapäeval kell 11.48 tulistas Andrei Jelagin (23, pildil) Iidla kaubanduskeskuse juveelipoes tuttavat müüjatari kaela ja põgenes. Politsei pole teda siiani tabada suutnud. "Mees on jooksus ning tal võib olla relv kaasas," ütleb Viru ringkonnaprokuratuuri pressiesindaja Mari Luuk.

Vigastatud naise elu polevat ohus.

Esialgseil andmeil ei üritanud Jelagin juveelipoodi röövida, vaid klaaris naisega mingit isiklikku tüli.

Luugi kinnitusel on tulistajat varem kriminaalkorras karistatud uimastite hoidmise ja edasiandmise ning peksmise eest. Viimati karistas kohus Jelaginit mullu detsembris aasta, kahe kuu ja viie päeva pikkuse vangistusega, millest aasta mõisteti talle tingimisi, ülejäänud karistuse kandnud ta aga eelvangistuses. Tingimisi vangistuse 1,5 aasta pikkune katseaeg kestab siiani ehk tulistamise eest mõistetav karistus saadab Jelagini ilmselt trellide taha.

"Teda pole näinud sugulased ega tuttavad," ütleb Narva politsei pressiesindaja Jelena Filippova tagaotsitava kohta.

Politsei ootab Jelagini kohta teavet telefonil 110. Tagaotsitav on umbes 190 cm pikk ja kõhn. Seljas võib tal olla halli kraega must pikk nahkjope ja jalas tumedad dressipüksid.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee