Eesti uudised

Mees tulistas kaubanduskeskuses tuttavat naismüüjat. Laskja põgenes 

SLÕL, 15. veebruar 2008 00:00
Kohtla-Järvel tulistas mees kolmapäeva keskpäeval kaubanduskeskuses tuttavat müüjat. Viimase kaelahaav siiski eluohtlik pole.

1984. aastal sündinud Andrei Jelagin tulistas endast aasta nooremat naist kell 11.48 Maleva tänavas Iidla kaubanduskeskuses. Kiirabi viis kaela piirkonda tabamuse saanud naise Ida-Viru keskhaiglasse, politsei asus aga otsima põgenenud laskjat. Eile õhtul teda veel tabatud ei olnud.

Haiglast öeldi, et vigastatud naise seisund on stabiilne ning tema elu ohus pole.

Viru ringkonnaprokuratuuri pressiesindaja Mari Luuk ütles SL Õhtulehele, et ei soovi uurimise huvides tulistamise motiividest veel rääkida. "Samuti ei saa öelda midagi selle kohta, kui lähedased tulistaja ja ohver olid ja mis oli ründe ajend. Teada on, et nad olid omavahel tuttavad," lausu pressiesindaja. Prokuratuuri andmeil röövikatsega tegemist polnud.

Iidla kaubanduskeskusest öeldi, et kaupluse töötajad ei soovi juhtunut kommenteerida. "Sellega tegeleb politsei ja me ei taha midagi rääkida. See sündmus oli hirmus ja need, kes seda pealt nägid, ei tohi politsei uurimise huvides midagi rääkida," ütles üks kaupluse töötajaid SL Õhtulehele. Ta polnud nõus avaldama ka seda, kuidas ja kus täpsemalt tulistamine aset leidis. Eileõhtune "Aktuaalne kaamera" näitas, et lasti kaubanduskeskuse juveelipoes. Ida prefektuuri pressiesindaja teatel otsib Jõhvi politseiosakond seoses raske isikuvastase kuriteoga taga 1984. aastal sündinud Andrei Jelaginit . Ta on umbes 190 sentimeetrit pikk ja kõhna kehaehitusega. Seljas võib tal olla halli kraega musta värvi pikk nahkjope ja jalas tumedad dressipüksid. Politsei hoiatas, et Jelagin on relvastatud. Kõigil, kel on tema kohta infot, palutakse helistada telefonil 5557 6289, 5805 4347, 337 2340 või 110.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee