ARUSAAMATU SALATSEMINE: Anna-Maria Galojani suurriisumises süüdistav Riivo Sinijärv ei taha miskipärast öelda, kas Galojan on hakanud endisele tööandjale varastatud raha tagasi maksma. «Me pole oma nõudest loobunud,» märgib ta vaid. (Teet Malsroos)

Kevadel riigikokku kandideerides kogus blond Anna-Maria Galojan vaid 462 häält, kuigi tema valimiskampaania oli hämmastavalt suurejooneline – telereklaamis laskis ta vibust märki, Tallinna tänavail lehvisid hiigelplakatid, lisaks reklaamid ja kiiduartiklid ajalehtedes, omanimeline maleturniir, tasuta vahakujunäitus...

Samas deklareeris Galojan valimiskampaania hinnaks kõigest 17 000 krooni. Väites, et suurejoonelised reklaamid olnud osa reformipartei kampaaniast, ja eitades ajalehtedes kirjutatut, et tema valimistralli maksid suuresti kinni vene ärimehed.

Galojan hankis Reformierakonnale tõepoolest toetajaid ning nende annetatud rahaga maksti muu hulgas kinni ka tema enda valimisreklaamid, tunnistab partei peasekretär Kristen Michal noorpoliitiku tolle väite tõeks.

Galojan on varem SL Õhtulehele öelnud, et ta on võtnud pangalaenu, kuid mitte valimiskampaania tarbeks, vaid hoopis diplomaatide koolis õppimiseks.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis