Eesti uudised

Suurejooneline valimiskampaania (2)

SLÕL, 2. november 2007, 00:00
ARUSAAMATU SALATSEMINE: Anna-Maria Galojani suurriisumises süüdistav Riivo Sinijärv ei taha miskipärast öelda, kas Galojan on hakanud endisele tööandjale varastatud raha tagasi maksma. «Me pole oma nõudest loobunud,» märgib ta vaid.  Teet Malsroos
Kevadel riigikokku kandideerides kogus blond Anna-Maria Galojan vaid 462 häält, kuigi tema valimiskampaania oli hämmastavalt suurejooneline – telereklaamis laskis ta vibust märki, Tallinna tänavail lehvisid hiigelplakatid, lisaks reklaamid ja kiiduartiklid ajalehtedes, omanimeline maleturniir, tasuta vahakujunäitus...

Samas deklareeris Galojan valimiskampaania hinnaks kõigest 17 000 krooni. Väites, et suurejoonelised reklaamid olnud osa reformipartei kampaaniast, ja eitades ajalehtedes kirjutatut, et tema valimistralli maksid suuresti kinni vene ärimehed.

Galojan hankis Reformierakonnale tõepoolest toetajaid ning nende annetatud rahaga maksti muu hulgas kinni ka tema enda valimisreklaamid, tunnistab partei peasekretär Kristen Michal noorpoliitiku tolle väite tõeks.

Galojan on varem SL Õhtulehele öelnud, et ta on võtnud pangalaenu, kuid mitte valimiskampaania tarbeks, vaid hoopis diplomaatide koolis õppimiseks.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee