Michael Jacksoni kontserdi piletid on läbi müüdud

28. aprill 1997 00:00

Popmuusika superstaari Michael Jacksoni Tallinna kontserdi piletid on läbi müüdud, korraldajad taotlevad piletimüügikvoodi suurendamist.

Füüsiliselt on maha müüdud 60 000 piletit, koos reisifirmade broneeringutega on aga ostja leidnud 80 000 piletit, mis on ka esialgne limiit, ütles Jacksoni Tallinna kontserdi pressiesindaja Jüri Pihel. "Praegu piletimüüki enam ei toimu," lisas ta.

Laupäeva õhtul saabusid Tallinna Jacksoni Skandinaavia turnee korraldajad firmast ET Productions ja laulja esindajad, kes koos Eesti-poolsete kontserdikorraldajatega mõõtsid üle Lauluväljaku, et välja selgitada, kas sinna on võimalik rohkem inimesi mahutada. "Teadjate sõnul on piirarv, et normaalselt kontserti jälgida, umbes 100 000 inimest," lausus Pihel.

Arvatavasti järgmise nädala lõpuks teeb ET Productions otsuse, kas paisatakse müüki veel täiendav kogus pileteid või mitte. "Kui nad piletimüügikvooti suurendavad, esitatakse kindlasti turvalisuse osas lisanõudeid," ütles eile Pihel.

Tõenäoliselt peame me ehitama läbipääsuavasid suuremaks ning jagama väljaku sektoriteks, tähendas Pihel. Tema sõnul oli täielikuks üllatuseks see, et 80 000 piletit müüdi läbi kõigest nädalaga. "Juba praegu on see Jacksoni kontserditurnee suurima vaatajaskonnaga esinemine," märkis Pihel.

Michael Jacksoni HIStory World Tour II raames toimuv kontsert 22. augustil Tallinna Lauluväljakul on ainus Baltimaades. (BNS)