Eesti uudised

Mait Malmsten sai teise lapse (33)

Jaanus Kulli, 13. veebruar 2007, 00:00
PÖIAL PÜSTI: Reaalelu sünnitusmajast saabus Mait Malmsten eile õhtul seriaali «Kelgukoerad» võtteplatsile otse mõrvapaika.  Teet Malsroos
Eile õhtul sündis Eesti Draamateatri näitlejate Harriet Toompere ja Mait Malmsteni perre teine laps.

Harriet Toompere tõi ilmale 54 sentimeetri pikkuse ja 4,3 kilo kaaluva poisslapse, kellele õnnelikud vanemad on valinud nimeks Hugo. Kui nende esimene poeg sai nime Maidu näitlejast vanaisa Franzi järgi, siis Hugo oli Maidu vanaonu, samuti näitleja.

Õnnelik noor isa sai ka ise sünnituse juures olla. Tänu sellele, et tal polnud õhtul teatris etendust ning juhuse tahtel oli tal ka seriaali «Kelgukoerad» eilse esimese võttepäeva pärastlõuna vaba. «Tekkis jah väike paus, mille minu teine, äsja sündinud poeg otsustas oskuslikult ära kasutada,» naeris võtteplatsile tormanud isa, kellel seriaalis uurijat Kõstat kehastades tuleb juba avaosas seista silmitsi surma ja verega. «Nii et kõik klappis suurepäraselt.»

«Harrieti sünnitusele paneks hindeks maksimumi ehk annaks siis 10 punkti,» ütles Mait. «?Usun, et mingi abi minu juuresolekust oli ikka. Kas või selles, et aitasin karjuda.» Maidu arvates oli sünnitus kerge. «Aga eks seda peab Harrieti enda käest täpsemalt küsima. Minu meelest läks libedalt.»

Nii Harriet Toompere kui ka Mait Malmsten pärinevad teatridünastia peredest. Eesti Draamateatri näitleja Mait Malmsten on kolmandat põlve näitleja: näitlejad olid tema vanaisa, vanaonu ja isa. Harrieti isa Hendrik Toompere on nukuteatri näitleja, vend Hendrik Draamateatri lavastaja ja näitleja.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee