Elu

Meie Mees jätkab lihtsalt Mehena? (40)

Greta Kaupmees , 18. jaanuar 2007, 00:00
MEIE MEHEST LIHTSALT MEES: Meie Mehe bändi trummar Törlep (paremal) tuleb 23. veebruaril lauljana lavale bändi Mees nime all. Tiina Kõrtsini, Teet Malsroos
Sossi klubi kodulehelt leiab 23. veebruari kavas esinemisnimekirjast bändi nimega Mees. Selgub, et uue bändi solist ei ole keegi muu kui Meie Mehe endine trummar Törlep.

Menubänd Meie Mees lahkus igavikku möödunud suvel. Kuid juba sügisel sahistati, et midagi on teoksil – Meie Mees tuleb peagi taas lavale. Nüüd on kindlalt teada, et Meie Mehe Törlep on trummide tagant välja tulnud ja hakkab laulma. Millist repertuaari täpselt, see jääb esialgu saladuseks.

«Töö käib,» ütleb Törlepina tuntud Meie Mehe endine trummar Toomas Pae ja tunnistab, et tema tõesti on uue ansambli Mees esisolist ning et Meie Mehe koosseisust ükski teine artist lavale ei tule. «Emil Oja (Meie Mehe endine mänedžer – toim) teeb produtsenditööd. Teisi liikmeid ma ei tahaks avalikustada. Kõik on alles nii lahtine, ei taha veel veksleid välja käia.»

Kuluaarides siiski liiguvad jutud, et bändi esitatavad palad tulevad Meie Mehe ainetel ja samas muusikastiilis. Törlep aga seda ei kinnita, ütleb vaid, et Mees oma lugusid veel ei esita, ettekandmisele tuleb vaid teiste looming. «Oma lugusid nii ruttu ei jõua, need oleme sahtlisse teinud.»

Törlep ütleb, et kui nii kaua on bändi tehtud, siis on imelik olla bändi tegemata. Leiba teenib ta firmas Balti Autoosad.

Kui rahva lemmikbändi endiselt mänedžerilt Emil Ojalt uurida bändi Mees kohta, võtab see tükiks ajaks vaikima. Veidi aja möödudes ütleb Emil muiates: «Ah et millega tegu? Keegi ei tea veel midagi täpselt, levivad kuuldused, et mingi Mees häälestab pille ning esimene ülesastumine on 23. veebruaril ehk nõukaaja armee aastapäeval Sossi klubis. Mis Mees see on? Muidu mees, uus mees, teine mees, kõva mees, oma mees, naabrimees? Keegi veel ei tea. Mis mehega tegu, see selgub Sossi klubis.»

Meie Mehe endine solist Aivar Riisalu ütleb, et tema teab niipalju, et midagi on loomisel, kuid täpsemaid andmeid tal pole. Törlepile soovib ta vaid tuult tiibadesse, aga ise bändi tegemisest ei taha midagi kuulda.

«Mul on nüüd vabad nädalavahetused, miks ma peaks suitsuses kõrtsis aega veetma,» naudib mees elu teistel lainetel.

Meie Mehe endine klahvpillimängija Paul ehk Merike Mõksi ütleb, et tema on kuulnud bändist nimega Mees, kuid sellega seotud pole ega tea lähemalt asjast.

«Nad esitasid mulle väljakutse, kuid ma ei liitunud nendega, sest mul on oma projekt käsil, üks mõte vajab realiseerimist,» ütleb Merike ega kergita saladuskatet, mis projekti tema sepitseb.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee