Eesti uudised

Jüri Jõgeva näitas volinikule keskmist sõrme (32)

Eveli Rebane, Siim Randla , 25. august 2006, 00:00
SUKK JA SAABAS: Jüri Jõgeva on Põhja-Tallinna linnaosavanema Vilja Savisaare asetäitja.Foto: Teet Malsroos
Põhja-Tallinna linnaosavanema Vilja Savisaare asetäitja, keskerakondlane Jüri Jõgeva näitas linnavolinik Tarmo Kruusimäele (väiksel pildil) eilse istungi ajal keskmist sõrme.

Tarmo Kruusimäe (Isamaa ja Res Publica Liit) sõnul juhtus see veidi enne kella 20, kui ta esitas abilinnapea Taavi Aasale küsimuse Kopli liinide planeeringu muutmise kohta. Kruusimäe ise märkas solvangut vaid silmanurgast, sellele, et Jüri Jõgeva talle keskmist sõrme näitas, juhtisid tähelepanu kolleegid. Isamaaliidu ja Res Publica Liidu meediajuhi Riina Vändre sõnul nägid seda Nikolai Stelmach ja Reet Trei.

Jõgeva kõrval istus Vilja Savisaar. «Vähemalt linnaosavanemale valmistas see suurt rõõmu,» räägib Kruusimäe. «Kihistas teine nagu selle žesti peale naerda.»

Kruusimäed juhtunu niivõrd ei šokeerinud, kuivõrd hämmastas ja üllatas. «Aga vaatame, eks tegelikult ole Keskerakonnal vaja vaadata, kas neil on selliseid nõunikke tarvis,» räägib Kruusimäe.

«Tean Jüri Jõgevat kui hea kasvatusega härrasmeest,» ütleb volikogu Keskerakonna fraktsiooni esimees Elmar Sepp, kes ei usu, et Jõgeva keskmist näppu näitas. Sepa sõnul pole Jõgeva selliseks teoks võimeline. «Jäägu see Tarmo Kruusimäe südametunnistusele.»

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee