Eesti uudised

Toe Tagi solist Genka sai purjuspäi sõidu eest trahvi (7)

Eveli Rebane , 1. august 2006, 00:00
Pärnu politsei trahvis hip-hopiartisti Genkat purjuspäi sõitmise eest.

Korravalvurid pidasid alkoholijoobes Henry Kõrvitsa (s. 1974), artistinimega Genka , Peugeot 406 Coupe roolis kinni laupäeval, 17. juuni hommikul Pärnus Lõuna ja Akadeemia tänava ristil. Lääne politseiprefektuuri pressiesindaja Leeni Sootla sõnul ei olnud Kõrvitsal jääknähud. «Aga täpset joobeastet kahjuks me öelda ei saa,» lausub ta.

Politsei alustas Kõrvitsa suhtes väärteomenetlust mootorsõiduki alkoholijoobes juhtimise eest. Tänaseks on talle trahv määratud ning see on ka tasutud.

Trahvi suurust politsei ei avalikusta. «Võib öelda, et ei olnud maksimumtrahv, oli selline keskmine,» ütleb Sootla. Maksimumtrahv, mida antud rikkumise korral määratakse, on 18 000 krooni.

Sootla sõnul ei ole teada, kas Henry Kõrvits juhtis isiklikku autot. Kuna tegu oli igapäevase liiklusjärelevalvega, pole Sootla kinnitusel politseil andmeid kaassõitjate kohta. Samuti ei oska ta öelda, millega põhjendas Kõrvits purjuspäi rooli istumist. «Neid põhjendusi ehk oskab tema ise anda.»

SL Õhtulehel ei õnnestunud eile hip-hopiansambli Toe Tag solisti Genka käest kommentaari saada. «Suht-koht mõttetu teema ka millegi kirjutamiseks,» arvab Toe Tagi manager Peep Kala, kui SL Õhtuleht tema kaudu Genkaga ühendust saada proovis.

Mullu märtsis valis Eesti Fonogrammitootjate Ühing Toe Tagi Eesti parimaks hip-hopiansambliks.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee