Elu

Suntribe`i Mari-Leen koverdab Dingo hitti (18)

Aigi Viira , 10. aprill 2006, 00:00
SIHT SELGE: Mari-Leen on hetkel eelkõige keskendunud kooliõpinguile Tartu Miina Härma gümnaasiumis. Rokkimine käib lihtsalt asja juurde, kuivõrd Mari-Leen on otsustavalt alustanud oma soolokarjäärile vundamendi ladumist. Tiina Kõrtsini
Mullu Eurovisioni lauluvõistlusel Suntribe’i koosseisus üles astunud Mari-Leen Kaselaan ootab koos oma mänedžmendiga pikisilmi teadet Soomest, mis annaks lubatähe kultusbänd Dingo omaaegse hiti «Levoton Tuhkimo» koveri singlivormi pressimiseks.

«Lugu ise on valmis ning eestikeelsena salvestatud, kuid ilma tõlkeloata seda välja anda ei tohi,» kõneles Mari-Leen.

Hitt, mille pealkiri saab eesti keeli kõlama kas «Rahutu Tuhkatriinu» või lihtsalt «Tuhkatriinu», sattus Mari-Leenu vaatevälja tänu mänedžer Tambet Mummale, kes neiule Dingo plaadi ulatas ja seda kuulata soovitas. Ikka sel eesmärgil, et rokitüdruk helikandjalt mõne enesele sobiva loo avastaks.

Võimalik, et Dingo Tuhkatriinu-loole lisandub Mari-Leenu repertuaari tulevikus veel nii mõnigi soomlaste lugu, kuid lauljatar ei kipu siiski sellekohaseid veksleid loopima: «Dingol on palju häid lugusid, kuid ega kõik mu koverlood pea ka ühe bändi pealt tehtud olema. Igavaks läheks.»

«Koveri stiil on ikka poprock, äratuntavalt palju on elektrikitarri,» kirjeldas Mari-Leen ise tulevast singlit. Kogu ettevõtmise taga on sama seltskond, mis Suntribe’igi puhul: ikka Sven Lõhmus ja Tambet Mumma. Tõlkeluba loodetakse saada lähemate nädalate jooksul.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee