Eesti uudised

Vennaskonna kontserdil puhkes verine kaklus (21)

Kirsti Vainküla , 30. jaanuar 2006, 00:00
VENNASKOND LAVAL: Punkbänd mängis kaklusest hoolimata kontserdi vapralt lõpuni. Foto on tehtud küll Rock Cafes, kuid mõni aeg enne laupäevaöiseid sündmusi. Arno Saar
Laupäeva öösel algatas purjus nooruk ansambli Vennaskond kontserdil Rock Cafés kisma, mis lõppes tülinorija ja teda taltsutama tormanud turvamehe jaoks üpris veriselt.

Laupäeval kell 1.32 kutsuti Tallinna politsei Tartu maantee ööklubisse Rock Café, kus esines punkbänd Vennaskond. Politseipatrull leidis eest lõhutud klaasukse ning kaks verist meest.

Turvafirma Meeskond juhataja Eigo Sõsteri sõnul puhkes kaklus esmalt kolme klubikülalise vahel. Meeskonna turvamees läks neid lahutama, mispeale ründas üks noormeestest turvajat. Tekkinud rüseluse käigus kukkusid tülinorija ja turvamees läbi paksust klaasist ukse, mille killud mõlemat veristasid.

«Meie turvamehel on sõrmed purud. Traumapunktis vaadati ta üle, kuid õnneks õmblema ei pidanud. Plaastrite ja sidemetega saime jagu,» ütleb Sõster. Lisades, et peale turvaja vigastuste sai turvafirma kahju vähemalt 10 000 krooni eest. «Vormiriided on katki ja verised ning raadiosaatja klapp on katki,» loetleb ta.

Rock Café juhataja Margus Pildi sõnul viis politsei kraakleja klubist käeraudades minema.

Pildi arvates võiksid lõbustusasutused selliste kaklejate vastu võitlemiseks koostada avaliku nimekirja soovimatutest külalistest. «Et sellised ahvid eemal hoida. See eeldab muidugi ühtset arvutisüsteemi.»

Vennaskonna kitarristi Roy Strideri sõnul nad kontserti kakluse pärast ei katkestanud.

«Mina isiklikult ei märganud, ilmselt oli kaklus saali teises otsas. Aga Allan Vainola nägi küll. Meil ei ole varem kunagi kontserdil kakeldud. Ma ei saa aru inimestest, kes tulevad meie kontserdile kaklema. Meie laulame ju ilusatest asjadest,» toonitab Strider.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee