Võimalusi on palju. Kõik oleneb sellest, millist pidu keegi ihkab. Kas piknikku, stiilipidu, seikluslikku sünnipäeva, ekstreemset elamust või hoopis saunapidu.

Stiilipidudeks ja vana aja hõnguga üritusteks ideaalne koht on Eesti Vabaõhumuuseum www.evm.ee, kus vastavalt teie soovile korraldatakse mõnus ja meeldejääv kliendipäev, peretrall, tooteesitlus vms., samuti sünnipäevapidu nii lastele kui ka suurtele.

Kes tahab sünnipäeval tõeline printsess (või prints) olla, võib oma tähtpäeva pidada Kadrioru lossis. Sealsed lossidaamid on tuntud oma mängulusti ja lastesõbralikkuse poolest. Kuni 17 lapsele pakutakse kolmetunnist programmi, kuhu kuulub ringkäik lossis ning kunstiga seotud mängud ja käelised tegelused. Paketi hind 1100 krooni. Tel. 60 66 400, www.ekm.ee/kadriorg

Tallinna Loomaaed pakub sünnipäeva korraldamiseks piknikuplatsi, võimalus tellida giidiga ekskursioon. Tel. 694 33 94, www.tallinnzoo.ee

Sportlikule, kuid samas romantilisele sünnipäevaseltskonnale sobib ratsapiknik, mida korraldab Veskimetsa ratsakeskus.

Tel. 56483903, www.veskimetsa.ee.

Pirita Bowling pakub 10 sportlikule põnnile spetsiaalset lastepaketti, mis sisaldab: 2 rada 2 tundi bowling’ut, 2 singipitsat, 10 päikeselimonaadi, 4 puuviljataldrikut. Paketi maksumus 800 krooni. Tel. 6 300 121.

Põnevuseotsijad võiksid pöörduda seiklusvõimalusi (matkamine, alpinism, kaljuronimine, jääronimine) pakkuva Toomas Holmbergi poole tel. 56 222 935.

Laulasmaa spaa pakub meeldejäävaks ja meeleolukaks laste sünnipäevapeoks (2 tundi) kolme paketti: «Pipi pillerkaar» (karastusjook, pannkoogid, puuviljavardad), «Villi vallatused» (karastusjook, 1,5 kg sünnipäevatort, puuviljavardad, pitsa) ja «Põrsakeste pralle» (karastusjook, 1,5 kg sünnipäevatort, puuviljavardad, kartulisalat, viinerid, friikartulid). Paketi hind 10 lapsele alates 1400 kroonist. Lisatasu eest on võimalik tellida videotehnikat ja lastefilme, meelelahutusprogrammi ja basseini kasutamist. www.laulasmaa.ee

Meeldejäävalt saab sünnipäeva pidada ka Tallinna teletornis, botaanikaaias või miks ka mitte mõnes kodukoha lähedases mõisas või kirikuaias.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis