KODU JUBA LOODUD: Karin Lätsimi ja Rasmus Raski rajatud kodu sajandivanuses puumajas tunnistati konkursi «Kaunis kodu 2003» võitjaks. (Mihkel-Markus Mikk (arhiiv))

Nukuteatri näitlejanna ja teleseebis «Kodu keset linna» Lucyt kehastanud Karin Lätsim astub homme Pärnus Ammende villas paari jurist Rasmus Raskiga . Peole on kutsutud ligikaudu sada külalist.

Pruut kinnitab, et luksuslik villa sai pulmapaigaks valitud väga lihtsal põhjusel: «Sellepärast, et Ammende villa on väga ilus koht.»

Näitlejanna sõnul on ta vaid kahes pulmas käinud ega tea seetõttu, milliseks tema elu üks tähtsamaid päevi võib kujuneda. Ühes on ta kindlalt veendunud – süldipeo stiilis prallet sellest kindlasti ei tule.

Jurist Rasmus Raskiga on Karin tuttav juba neli aastat ning üheskoos on nad loonud saja-aastasesse puitmajja kauni kodu. Tallinna kesklinnas asuv pesa on punutud nii suure hoole ja armastusega, et pälvis ajakirja Kodukiri konkursil kaunima kodu tiitli.

«Põhimõtteliselt läheme Rasmusega kindlasti ka pulmareisile, aga kuhu ja millal, me veel ei tea. Igatahes mitte augustis, sest tööd on nii palju. Kuhugi läheme aga kindlasti,» kinnitab Karin, kes sõidab reisile juba uue perekonnanimega Rask.

Elmo Nüganeni näitlejatekursusest on Karini pulm viimaste nädalate jooksul juba teine. Hiljuti astusid abiellu Karini kursusekaaslased Evelin Pang ning Priit Võigemast.

Jaga artiklit

3 kommentaari

:
:)  /   23:12, 9. aug 2005
PALJU-PALJU ÕNNE.
  /   22:09, 9. aug 2005
Palju õnne!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis