Eesti uudised

Guido Kangur abiellus oma laste emaga (21)

Kirsti Vainküla, 6. juuli 2005, 00:00
ÕNNELIKULT ABIELUS: Eesti Draamateatri näitlejad Guido Kangur ja Pille Lukin heitsid ka ametlikult paari. 
Draamateatri näitlejad Guido Kangur ja Pille Lukin registreerisid väikeses pereringis oma viis aastat kestnud suhte ametlikult abieluks.

«Lihtsalt otsustasime nüüd,» tunnistab Guido Kangur (49), et vahetult enne jaanipäeva, 21. juunil, võttis ta endast 17 aastat noorema näitlejanna Pille Lukini lõpuks ametlikult naiseks. Kangur ja Lukin pandi paari suvealguse päeval Tallinna perekonnaseisuametis kõige olulisemate inimeste ringis. Kohal olid Guido ja Pille väikesed lapsed, kolmene Karl Artur ja poolteiseaastane Anna, ning nende vanemad. Pille Lukin ei hüljanud oma perekonnanime, kuid hakkab kandma ka mehe nime: Lukin-Kangur.

«Hoidsime abiellumist meelega saladuses. Tahtsime, et keegi ei tea. Pole ju aega pidutseda, tööd on nii palju. Tegime hoopis endale peo,» ütleb Kangur, kes põrutas vastse abikaasa Pillega suure süldipeo pidamise asemel peenesse Veneetsiasse.

«Oli selline romantiline reis, sõitsime gondlitega,» kirjeldab Kangur pisut alla nädala kestnud pulmareisi ja lisab, et nüüd peab jälle kõvasti tööd tegema.

Kangur ja Lukin töötavad mõlemad Eesti Draamateatris. Kangur lõpetas lavakunstikateedri 9. lennu Merle Karusoo käe all, Pille Lukin on Kalju Komissarovi kasvandik 17. lennust.

Guido Kanguril on see teine abielu.

21 KOMMENTAARI

p
PEALTNÄGIJA 6. juuli 2005, 23:36
HALLOO Mis ajast Avinurme Veneetsia on. Tule jumal appi. Ise nägin 23,06 teda Avinurme pütilaadal, aga kõvasti purjus oli küll, vist nii kõvasti, et ei saanud vahest arugi. Veneetsia või Avinurme
n
naine 6. juuli 2005, 21:26
väga armas uudis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Loe kõiki (21)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee