Eesti uudised

Eesti satanistid lähevad uuele ringile (56)

LISA KOMMENTAAR

Satanisti pooldaja 8. september 2007 16:45
Sellisele mõstele kui SATANSIT ei ole üldist definitsooni olemas... selle kujundab igaüks ise oma arusaamade järgi ja kui mõne jaoks tõesti 6. punkti tõlgendab nii, et "enne varasta ja siis ütle" on igaühe oma asi, mis vastutust ta selle eest kannab. On selgelt öeldud Satanistliku vabaduse kohta, et "...vabadus mõelda ja teha kõike, hoolimata kehtivatest normidest, kuid arvestades samas ka oma tegude võimalike tagajärgedega ja olles võimeline nende tegude suhtes ka vastutust kandma." Ehk lühidalt, enne kui midagi teed Mõtle Oma Peaga
Satanisti pooldaja 8. september 2007 16:20
Vott..siit hakkabki sinu teadlik valestimõistmine(mida ma hukka mõitan)!!!! Mitte kuskil ei ole kirjas, et sa pead võtma(varastama), enne kui sa küsid omanikult luba. just täpselt "TUNDUS" ja seda ma defineerin kui spekuleerimine, mida ma vihkan. See "TUNDUS" on ka just kristlusele omane Silmakirjalikkus, mis on ka Satanistide poolt taunitav.
tarmo 4. juuli 2006 16:14
krt abikohtunik arvab et satanistid kui kurjategijad,ei noo.
seda lollust kül ei usu kuna nimetan end julgelt satanistiks kuigi mu minevik on kriminaalne.
Saatan 30. mai 2006 04:42
Dragevil 20. juuli 2005 00:40
Õige! Edu teile! Hoian pöialt peos ja kahte äärmist sõrme püsti.
to kristlane 14. juuni 2005 20:23
et kõik need kirikud eestimaal üles panna,tuli tohutu rahvas enne maha tappa.
Juhuslik lugeja 14. juuni 2005 15:27
Jasonid, salapärased jne.
viletsad satanistid olete ju, lugege oma 11 käsu esimest punkti vahelduseks, nii meelde tuletuse mõttes. teilt pole midagi küsitud, siis hoidke oma suumulk kinni ja näpud klaverilt eemal.
salapärane 14. juuni 2005 14:54
kristlane-kas oled teadlik et satanismil on kolm alajaotust?Uuri neid väheke siis tead ka lõppkokkuvõttes mida räägid.

Jason 14. juuni 2005 08:37
andesta, aga sa oled rumal
Jason 14. juuni 2005 08:36
ja kas sa arvad, et meid põranda all hoides kaoks need pubekad ära? meie oleme võimalus avalikult ja ametlikult vastavat infot levitada ja sinu mainitud juhtumeid ära hoida.
Jason 14. juuni 2005 08:34
Lugemisoskusega kommijatele 14. juuni 2005 06:52
olge kenad ja lugege silmaringi laisendamiseks satanistide piibel läbi... ausõna, lihtsate sõnadega on kirjas lihtsad asjad..kui nad suudaksid ka selliste reeglite järgi eldada, siis... nad on rohkem kristlaste käitumisjoontega kui kristlased ise...need käivad pärast sigadust andeks palumas ja teevad siis rahumeelega uue, aga satanistid..need nagu ei kipu Sinupoolse põhjuse andmiseta ka mitte sigatsema..aint ole inimene ja lase neil rahulikult olla....Nu aga ei saa ju näppimata olla... nagu lasteaed..norin norin...saan laksu ja siis kituma...et oleks tunne..ma olen ju parem....
13. juuni 2005 09:34
SKINHEADID,RASSISTID;SATANISTID te olete kõik väga madalalaubalised...
elage ise oma elu õnnelikuks ja ärge vihake, see näitab kui haige mõttemaailmage te tõesti olete..
mis mõttet on niimoodi vihata?
Paadikapten 12. juuni 2005 16:49
Oh kurat küll! Miks te raiped pläkutate selle üle, kas sataniste võib registreerida või ei?! Kuritegelik? Mis kurat, terve see Eesti Vabariik on üksainus kurjategijate, retside, sulide, pättide ja petiste bande, kellega sataniste ei saagi võrrelda, vähemalt mitte neid, kes antud kümmet käsku järgivad. Ja need kümme käsku on elu ise dikteerinud-jah, kui ikka keegi tahab sult tänaval mobiili ära võtta, on sul tõesti täielik õigus ta tappa, mina igatahes sellest tagasi ei kohkuks. Skinnid muuseas on oma rongist ammu maha jäänud-meie rahvas kui selline on oma identiteedi kaotanud ja ise ta enam jalule ei tõuse. 800 aastat orjust on mõjunud, me ei oska olla iseseisvad. Tahame vaid võimalikult karmi peremeest endale selga-pole siis ime, et Vene alt vabaks rabelesime ja seda vaid selleks, et euroliitu minna! Ei, eesti riigiga on kutu. Euroliit saab varsti üheks suureks impeeriumiks ja kunagi kaob Eesti nimi kah gloobuselt.
Aga, jah, teemasse tagasi... Miks registreerida hullkristlasi, kes iga hinna eest inimesi oma jumala orjadeks teha soovivad? Kristluse särava maski taga peitub tegelikult väga tume ja kuri deemon nimega Jehoova. Satanistid vähemalt ei harrasta vaimset vägivalda, nagu seda kristlased tegema kipuvad. Rahvas, ärge vaadake sataniste vaid selle järgi, mida te ajalehtedest loete! Muidugi, neid on kah mitut sorti ja vahest tõesti on ka neid, kes agaralt Kristuse vastu sõdivad... Kuid samas, las sõdivad-see surnuaedadesse matmine on nagunii mõttetu. Palju energiat jääb sinna ja see võib mõjuda halvasti neile, kes surnuaia ääres elavad. Parem on surnud põletada. Surnuaiad on omamoodi prügilad, kuhu ühiskond oma ärakasutatud inimesed matab:)
mina 12. juuni 2005 02:24
SKINHEAD ja TO OIJAH....... teiesugused MAHALASTA sellised.patrioodid voi asjad sittagi te pole.olete madalamad kui uks juut,must voi kes iganes.kurb lausa lugeda et moistuse asemel aind sonnik.tosiselt oleks puss laseks teid koiki maha. ja pole aind seegi et vihkate koiki te vihkate ka oma eestlasi.ainuke kes teile meeldib on teie endisugused tolvanid, kel keegi pea pahna tais lasknud. Kurb,vaga kurb
... 11. juuni 2005 11:04
äkki ikka uuriks enne millega tegu !!!! kes need satanistid üldse on ???? olen kindel et suuremosa ei tea nendest siin mitte midagi!!ja nüüd tullakse siia oma arvamust avaldama ja arvata on et see arvamus toetub ainult kõlakatele mis on lendu lastud .... !

jeeeeeeeeeee 9. juuni 2005 15:32
meie staarid ei kõlba sinna ............................................ ka
uuuuuu 9. juuni 2005 01:19
kus nüüd mendid on ahjah nad oskavad vaid puhuma panna.
Carrie 9. juuni 2005 01:15
no aga kas vihkamine ja hävitamine aitab neid asju muuta. Ja kes on öelnud, et Europiidid peavad ülem rass olema?
M. 9. juuni 2005 01:00
Tekkis küsimus,et kuidas sataniste maetakse? Kas nad oma hauale panevad ka risti või panevad tagurpidi risiti või mismoodi? Siiamaani on maetud nii usklikud kui paganad ristidega hauale,ristiusk on üle kõige,kas tunnistate seda või mitte,Jeesus võidab!
arvaja 9. juuni 2005 00:57
Asi on väga tõsine tegelikult.Oletame,et riik registreeriks nad ära (mida ma loodan,et terve mõistusega in. ei tee,sest äkki hakkame kuritegelikke organisatsioone ka registreerima ja lubama,mingeid pätte jne.),siis pärast on neil hea end õigustada,et neil on ametlik luba olemas tegutsemiseks.
Jasomn 9. juuni 2005 00:52
Kes tahab Jasoni pilti näha,palun väga,rates on see olemas Jasoni nime all!
Ateist 8. juuni 2005 22:42
Minu arvates ei tohiks sataniste (veel) registreerida, kuna Eesti ühiskond pole sellisteks ühinguteks moraalselt valmis. Iseenesest pole mul selle vastu kui 30 pühendudnud satanisti kuskil keldris oma seaduse piiridesse jäävaid riitusi korraldavad. AGA sita ajab rämedalt keema, kui mingid tatikad , kes satanismist teavad ainult tagurpidi riste ja pentagramme väites et nad on satanistid kuskil surnuaedades laamendavad ja oma pättuste õigustuseks neid 10-t või 11 käsku toovad, mida need käsud ka suurepäraselt võimaldavad.
Võtaks sind Saatan,Jason! 8. juuni 2005 22:40
Kolm tilka verd oled andnud?
No vot siis, anna , ja kohe saab asi korda!

Jah,Carrie 8. juuni 2005 22:16
Ilmselt on lähima 100-200 aasta jooksul paratamatus, et Euroopa on mustanahalise-pilusilma segu.
Sel juhul on mul jumala poogen, kas satanistid on põranda all või ei.
carrie 8. juuni 2005 22:06
niipalju, kuni mina teemaga kursis olen, on satanistide näol tegemist suhteliselt arukate inimestega, kelle kohta on liikvel mõttetult palju kuulujutte,mida tõestab see küülikuvere näide. Ei ole ise küll satanistlikku mõtteviisi pooldaja, aga eelpool nimetatud käsud tunduvad küll suhteliselt arukad, ühte LaVey raamatut olen ise ka lugenud.
Skinheadid aga lärmavad minu meelest rohkem lärmamise pärast, kõikidel rahvustel ja igasuguse nahavärviga inimestel on õigus elada täpselt seal, kus nad ise tahavad.
Jobu-Jasonile 8. juuni 2005 21:57
Delfis käivad ainult ajukääbikud.
Aga noh, kui sulle tundub...
Sulle tundub ka ,et saatan eksisteerib.
geen 8. juuni 2005 21:42
Teadlased arvavad, et me kõik oleme sealpoolt tulnud ja India kaudu liikunud edasi ... :))). http://www.epl.ee/artikkel_292909.html. Skinhedidel aine mõtlemiseks.
siilike 8. juuni 2005 21:31
See viimane käsk annab eriti suuri võimalusi!
mahtra padar 8. juuni 2005 21:23
mis, tahad l6uga s6ita v6i... heh
Karm 8. juuni 2005 18:19
Miks selle värdja Jasoni pilti siin üleval ei ole!?
.MF 8. juuni 2005 17:37
Stanistid = kurjategijad.!? üks järjekordne väärarvamus on see. olen Jasoniga ühel nõul.. tõesti selle väljaande lugejad on oma mõistuse ja vaadete poolest oma peamise meediaallika väärilised.
kui on midagi öelda, võiks seda teha millegi enama kui tühipaljaste eelarvamuste põhjal.

villendorf 8. juuni 2005 16:39
lihtsalt huvist - milleks vajate riiklikku heakskiitu? raha?
& miks klammerduda ühe nime külge? käsk?
Jason 8. juuni 2005 13:56
paistab, et õhtulehe lugejad on oma lugemisvara väärilised. isegi delis on palju arukam seltskond.
jason 8. juuni 2005 13:52
kuule, munapea, ära meid palun laima. eksole. sa jätad endast üsna lolli mulje kui sa veel tänapäevalgi neid 10-15a taguseid udujutte usud.
ja selle tagurpidi olemise osas soovtan sul tibake lugemisega tegeleda mitte fantaseerida. raamatupoed on ka sinusugustele valla, et te saaksite oma ajukesi harida. ärge jätke siis võimalust kasutamata. siis pole pärast ehk piinlik kuskil avalikult sõna võtta.
jason 8. juuni 2005 13:50
linnakohtus arvatakse tõesti nii.
ettel 8. juuni 2005 13:02
6. Ära võta midagi, mis ei kuulu sulle, välja arvatud juhul, kui see on koormaks omanikule ja ta soovib sellest vabaneda.
Mis? Akki votan ikka ja hiljem ytlen,et TUNDUS nagu oleks omanik tahtnud sellest vabaneda....Sick
igikas 8. juuni 2005 13:00
No lootkem,et see lollus labi ei laheks. Need 1 kasku on head- miskiparast jaab mulje nagu keegi puberteedieas tegelane oleks need koik ritta seadnud. Loogilisusega pole siin miskit pistmist.
Tarts 8. juuni 2005 12:49
selle ühingu õige nimetus oleks seevaldi klubi.
Vanapagan 8. juuni 2005 12:07
satanist = enamjaolt luuser ehk *parasiit ( * kes ei õpi ega tööta ja elab teiste kulul ning on tihtilugu vägivaldne)

eriti 8. juuni 2005 11:13
magus on veel noore lapse veri ja suur mõnu on keppida surnuks mõni kena verinoor lapsuke.
kõss 8. juuni 2005 11:13
ma pole öelnud et ma satanist olen, lihtsalt tean inimesi kes seda usku usuvad ja nad ei ole mingid haiged tondid kes küüliku verd hauale valavad nad on samasugused nagu sina ja mina, lihtsalt nad usuvad teist asja
atheist the band 8. juuni 2005 11:03
long live satan,või peaks ütlema long die satan.neil pidi kristlusega vastupidi olema.üldiselt see asi on ka üsna moest läinud.proovige saientoloogiat!
pupuu 8. juuni 2005 11:01
täiesti n?us ma lugesin ennem pika teksti läbi ja uurisin ordu iga kui viimset infoallikat.. nii et ma leian et neile tuleks vähemalt v?imalus anda.. ja mulgud t?esti kinni sest paljud olen kindel ei tea isegi s?na satanist tähendust, lihtsalt kristlik maailm on neil pähe taotud...nagu lambakari järgnevad ?ldsusele..
pupuu 8. juuni 2005 10:58
"kuna ta ühendab kõiki sataniste, järeldas kohtunikuabi, et ordu on loodud sisuliselt kuritegelike kavatsustega isikute ühendamiseks."
Tähendab nad isegi ei kaalu vaid on juba iidsetest aegadest ära otsustatud et Saatanaga toimub ainult kuritegevus ja me maa hävitatakse ja Kurat will rise again :H
Nad ei anna isegi v?imalust..
Mandy 8. juuni 2005 10:45
Juhuuu, see oleks sama hea, kui ma läheks ja tahaks Anarhistide Ühendust registreerida.
Satanistid on julmad ja vägivaldsed inimesed, nad tuleks üldse kõik kusagile sügavale maapõue kinni panna siit maa pealt!
Ja ausalt öeldes, neid 10 käsku saavad nad ju enda kasuks igatmoodi tõlgendada!
Kristlased on küll nendega kokkupuutudes tüütud, aga satanistid on veel hullemad!
järeldus 8. juuni 2005 10:39
kõss ei ole satanist, sest ta rikkus esimest käsku.
6. punkt on ka muidugi kõva sõna. Selles avaldub selge õigustus röövimistele, sest kes peaks otsustama, mis asjad on omanikule koormaks. Kui omanik tahab millestki vabatahtlikult vabaneda, siis kas ta müüb selle maha või kingib ära. Satanistid tahaksid selle aga niisama endale saada.
üüüüüü 8. juuni 2005 09:51
Tean ühte satanisti.Ta on ikka täielik tont :)

isekene 8. juuni 2005 09:42
jutt jumala õige: ASI EI OLE NIMES, VAID SELLES, MIS SELLE TAGA ON.
Ja selle taga on mingid haiged inimesed, kes ei saa normaalsel moel oma egot oma keresse ära mahutada ja peavad selleks ennast mingite müstiliste nimedega nimetama ja mingeid müstilisi rituaale läbi viima.
Satanistid on maailmas oma olemust tegudega juba tõestanud, nii et tõesti - nimeta kuidas tahad, hull sisu sellest paremaks ei muutu.
kõss 8. juuni 2005 09:09
te ei tea satanismist mitte sittagi, lugege vähemalt 11 käsku läbi ja siis kommenteerige.
1. Ära avalda oma arvamust ega anna soovitusi ku sult pole seda küsitud.
2. Ära kurda teistele oma muresid enne, kui oled kindel, et neid tahetakse kuulda.
3. Olles võõras valduses, avalda sellele austust või ära sinna üldse mine.
4. Kui külaline sinu valdustes ei austa sind, kohtle teda julmalt ja halastuseta.
5. Ära tee seksuaalseid katseid enne, kui oled partnerilt lubava signaali saanud.
6. Ära võta midagi, mis ei kuulu sulle, välja arvatud juhul, kui see on koormaks omanikule ja ta soovib sellest vabaneda.
7. Tunnista maagi võimu kui oled seda oma ihadele rahulduse leidmiseks edukalt kasutanud. Kui sa seda ei tee, peale eesmärgi saavutamist, kaotad sa saavutatu.
8. Ära kaeba midagi kellelegi, kelle ees sa end alandada ei taha.
9. Ära tee liiga väikestele lastele.
10. Tapa loomi vaid juhul kui oled näljas või kui nad sind ründavad.
11. Avalikus kohas ära sega kedagi. Kui keegi sind segab, käsi tal lõpetada. Kui ta seda ei tee, siis hävita ta.
Mitte mingil juhul 8. juuni 2005 08:47
ei tohi neile psüühiliselt ebastabiilsetele inimestele voli anda. Jasoni ja tema tsunftikaaslaste mõtteavaldused ajavad judinad peale. Psühhopaadid, sundravile saata !
musta peldiku klubi 8. juuni 2005 07:04
Satanistid kummardavad ja propageerivad kaost, hävingut ja surma vastukaaluks Jumalaga ja loodusega harmoonias elamisele. Miks peak sellist firmat tunnistama ja rgistreerima? Või on need saatanakummardajad sellised O.Rikase sarnane silmakirjalikja topeltstandartitele orienteeritud inimsaast kes siis kui on vaja riigilt midagi nuiata, on head aga siis kui ollakse oma orgiatel koos, sülitatakse kõigele sellele ja pannakse täiega?
kristlane 8. juuni 2005 04:59
no kui kysimus oleks ainult kyylikute tapmises...nad ohverdavad koiki loomi, verd, ikka verd, eriti suur ohver olevat enda koer, Euroopast on meedias kuuldusi väikestest lastest ja körgema ameti saamiseks ka täiskasvanuid. Ajakirjanduses oli paar aastat tagasi juttu Riia satanistidest, kes lausa oma kodudes tapsid järjekorras ära kuus eri vanuses inimest, vaat selline ordu...
.44 Magnum 8. juuni 2005 02:19
Eelmisele...
Sa oled rumal, sama loll kui enamus skinhead'e.
9mm 8. juuni 2005 00:49
Kes on satanist? Tavaline kurjategija nagu nn. Skinhead?
O. Rikas 8. juuni 2005 00:47
jõudu võitluses silmakirjalikkuse vastu!