Eesti uudised

Hoolikalt varjatud armastuslugu (66)

Kirsti Vainküla , 5. mai 2005, 00:00
KAS TÕSINE SUHE? Lenna Kuurmaa ja Ragnar Klavan armusid esimesest silmapilgust. 
Vanilla Ninja laulja Lenna Kuurmaa ja Eesti üks andekamaid jalgpallureid Ragnar Klavan oskavad oma suhet varjata. Laialt nad sellest ei räägi, kuid püsivad kindlalt koos.

Tüdrukutebändi Vanilla Ninja laulja Lenna Kuurmaa ja jalgpallur Ragnar Klavan on justkui inglaste Posh Girl ja David Beckham: noorpaari lahutab pikk vahemaa, sest peig töötab võõrsil jalgpalliklubis. Beckham teenib igapäevast leiba Hispaanias, Eesti üheks andekamaks jalgpalluriks peetud Klavan Norra klubis. Jalgpallureid ühendab asjaolu, et mõlemate kallimad on seotud tüdrukutebändiga – Victoria laulis Spice Girls’is, Lenna Vanilla Ninjas.

Noorte visiitsuhe

Visiitsuhet pidavad noored armunud, Lenna,19, ja Ragnar, 20, ise rääkida ei taha. Nad on omamoodi isegi sellega leppinud, et nende eest kõnelevad teised. Näiteks laseb Ragnar Klavan oma isal edasi öelda, et ei, tema ei tahaks midagi öelda.

«Ei tahaks, et sellest väga palju räägitakse,» annab jalgpalluri Ragnar Klavani isa Dzintar aimu, et Lenna ja Ragnari suhe on eelkõige peresisene asi. «Kõige parem kui see teema kõrvale jätta,» soovitab isa ega karda, et poja armumine võiks karjäärile kuidagi halvasti mõjuda – peetakse ju Ragnar Klavanit alias Rakut viimaste aastate Eesti andekaimaks jalgpalluriks. Noormees tõusis tunamullu ülivõimsalt, praktiliselt mõne kuuga, Eesti koondise põhikoosseisu.

«Ma arvan, see pole probleem,» ei usu isa, et armumine viib poja mõtted töölt mujale. Näiteks eelmisel aastal, kui Ragnar mängis veel Eestis FC Floras, rändas ta mitu kuud mööda Euroopat, kus teda testiti sellistes erinevates tippklubides nagu Rotterdami Feyenoord, Real Sociedad, Sunderland, Rosenborg. Erinevatel põhjustel ta seal lepinguni ei jõudnud ning müüdi Norra meeskonda Oslo Valerenga, mis on tulemustelt Norra teine klubi.

Asjatundjate sõnul ei saa veel Ragnarit lausa David Beckhamiga võrrelda: «Veel mitte, kuid temast võib praeguse nooruse tõttu kindlasti saada Eesti Beckham.»

Lenna mõtleb hoolsalt

Eestis viibiv Lenna Kuurmaa mõtleb samuti pikalt, kas rääkida asjast või ei. Seni on ta meessuhetest vaikinud – äraütlemise sai isegi Urmas Ott.

«Ma peaksin ise ka Ragnarilt küsima, kas rääkida või mitte… Ma heameelega ei kommenteeriks oma eraelu. Niigi on lehes igasuguseid asju räägitud, midagi peaks endale ka hoidma,» põhjendab Lenna.

Varem on ta ajakirjandusele põgusalt rääkinud, et Ragnariga seob neid armastus esimesest silmapilgust. Tänu sellele on Lennal hirmsuured telefoniarved ning tohutu igatsus.

«Koduigatsus on kohe kindlasti selle töö juures üks raskemaid tegureid. Mida kauem peame ära olema, seda raskem on. Igatsus kõige kallimate inimeste järele aina kasvab. Ja samal ajal kasvavad ka telefoniarved,» on Lenna seltskonnaajakirjandusele pihtinud.

Kunagine Vanilla Ninja liider Maarja Kivi suhtub aga endise sõbranna Lenna armusuhte elujõulisusse skeptiliselt: «Neid jalgpallureid on tal ausalt öeldes nii palju olnud, et… Ma ei oskagi seda kommenteerida. Aga eks tal on selle võrra – võrreldes teiste tüdrukutega – natuke kergem. Kuid kaugsuhe kipub ju pahatihti hääbuma. Ta peaks kindlasti leidma endale kellegi, kes on tema kõrval 24 tundi ööpäevas. Nii palju kui mina tean, on nad eri riikides ja lihtsalt külastavad teineteist. Kahjuks. Äkki läheb neil edaspidi selles suhtes paremini, äkki soetavad endale ühise villa, kui raha koguvad?»

Ly Jürgenson saab Jari Litmanenilt lapse

Väidetavalt on Soome miljonärist jalgpallur Jari Litmanen kätte saanud eestlannast modelli Ly Jürgensoni ning juba on paaril ka laps tulemas.

Ajakirja Just andmetel elab Ly Saksamaal Rostockis ja valmistub saama sügisel emaks. 34aastane Jari mängib Hansa Rostockis number 28 all.

Ly eksabikaasa on hiti «Jalgpall on parem kui seks» autor Hendrik Sal-Saller.

66 KOMMENTAARI

a
agnes koppel 9. juuli 2005, 08:28
a
atgnes kopel 9. juuli 2005, 08:17
kle helistasin maarjale...maarja utles ara usu neid kuulu jutte et ma utlesin et lennal on neid jalgpallureid palju.......ma pole nii oelnud nad keeravad jutu pahupidi..........maa utlesin et on ennegi jallgpallureid meheks voetud....
Loe kõiki (66)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee