Maailm

Jackson palvetab enne kohtusse minekut  

Välisajakirjanduse põhjal Triin Thalheim , 18. märts 2005 00:00
Oma iganädalast kohtuteed Santa Maria kohtumajja alustab Michael Jackson südant puistates ja jumalaga rääkides – igal hommikul palvetab staar koos mustanahalise piiskopi Jesse Jacksoniga.

Teisipäeval teatas Jacko pressiesindaja Raymone K. Bain, et Jackson saab USA aktivistilt-piiskopilt tuge nii religioossete kui ka isiklike probleemide puhul.

«Jackson tunneb reverendi juba pikka aega,» kinnitab Bain. «Tavaliselt ärkab Jacko kell pool viis hommikul ja puhub jumalasulasega 15–20 minutit juttu. Nad räägivad telefoni teel ja palvetavad koos,» sõnas Jacko pressišeff.

Jumalamees Jackson kinnitas ajalehele USA Today, et meediastaar Michael Jackson ja tema perekond on tõepoolest Jehoova tunnistajad.

«Annan talle ja ta perekonnale nõu. Minu põhisõnum neile on – jääge endale kindlaks.»

Jesse Jackson on kritiseerinud ka Jacko vandekohtunike valikut ning öelnud, et see pole aus, et vandemeeste hulgas ei ole afroameeriklasi. «Kujutage ise ette situatsiooni, kui valget inimest süüdistataks lapsepilastamises ning tema saatuse üle otsustavad vandemehed oleksid kõik mustad,» kritiseerib jumalamees Jackson kohtus valitsevat rassilist ebavõrdsust.

Pastori jutt on aga kerges vastuolus langenud popstaari Michael Jacksoni enda imagoga, kes end mustast valgeks opereeris ning oma laulusõnades kuulutab, et sellel pole mingit tähtsust, oled sa must või valge.

Samal teemal

17.10.2017
Jesse Jacksonil diagnoositi Parkinsoni tõbi