Eesti uudised

Sotsiaalminister Pomerants läheb teatrisse piletikontrolöriks  

Kadri Paas , 22. jaanuar 2005 00:00
Rakvere teatri esmaspäevasel etendusel «Täismäng» võtab teatrihuvilised Tallinnas Salme kultuurikeskuses vastu sotsiaalministrist piletikontrolör Marko Pomerants.

«Esiteks on mul etendusega isiklik suhe – olen Rakvere Teatriklubi asutajaliige. Teiseks mängib «Täismängus» mu poeg. Kolmandaks on kätte jõudnud 100. etendus. Sellepärast otsustasingi tolle madalapalgalise töö vastu võtta. Teen seda suurest rõõmust ja osalemislustist,» selgitab ka ise teatris mänginud ja luuletamisega silma paistnud minister.

Rakvere teater otsustas omapoolse kingitusena kutsuda juubelietendusele 50 Harjumaa töötut, kes on usinalt täiendus- ja ametiõppel käinud. Töötud kutsuti teatrisse koos kaaslasega. Praegu on Harjumaal üle 10 000 töötu.

«Arvan, et sotsiaalministril on oluliselt paremaid võimalusi end reklaamida ja nähtavaks teha kui pileteid kontrollides,» tõrjub Res Publica liige Pomerants seose sügiseste kohalike valimistega.

Samas lubab minister, et sel õhtul töötutega tööturumeetmete üle arutlema ei hakka: «Sel õhtul on mul rinnas lihtsalt silt «piletikontroll» või «piletikontroll Marko».»

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee